Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szavazzatok! Egyedül vagy...

Szavazzatok! Egyedül vagy társakkal élnél együtt szívesen, Budapesten vagy vidéken ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 11:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten szeretnék élni, számomra sokkal vonzóbb mint a vidéki élet. Budapesten jobbak a munkalehetőségek (vidéken kb. nem is találnék normális munkát), jó a tömegközlekedés (tudom sokan szidják, de vidéki városokkal össze se érdemes hasonlítani, mert ég és föld a kettő), sokkal sokrétűbb a tanulási és szórakozási lehetőségek tárháza (pl. nyelv- és egyéb tanfolyamok, workshopok, rendezvények, önkéntesség, látnivalók stb.), sokkal több üzlet van, sokkal több ember van az utcákon, és úgy mehetsz ki az utcára, hogy közben nem futsz bele minden utcasarkon valakibe, nem ismer mindenki mindenkit stb. Én alapvetően mindig lakásban szerettem volna élni, viszont Budapesten szerintem ugyanúgy adott a természetben való kikapcsolódás is és nem egy retkes, koszos, hangos stb. város az.

Társakkal szeretnék együtt lakni - akár egy vagy több még ismeretlen lakótárssal, vagy baráttal. Vagy a párommal, de az jelenleg nincsen.

2020. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Én szivesen élnék valami olyan formában, hogy ismerőseimmel egy háztömbben, ahol sok közös tér van, de mindenkinek van saját lakrésze.
2020. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Budapesten elek egyedul. Csak es kizarolag egy hozzam illo ferfival laknek egyutt, hatha lesz meg ilyen..meg persze a gyerekunkkel. Massal nem elnek egyutt, meg a legjobb baratnommel sem.
2020. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 De La Cruse ***** válasza:

Sziget szindrómásoknak elég a család.

Másoknak is néha túl sok a sok gyerek de azért az a normális ha sok a gyerek és összetart a család.

A kapcsolat függőknek meg eleve mindenkibe bele kapaszkodnak és ezért sokszor a bedurcizott társukat nagyon kevés "bűnárt" is egy elnyomónak látják és mennek ágyról ágyra, emberről emberre.

2020. dec. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az a NORMALIS hogyha sok a gyerek ? Mivan ?🤣 te milyen kérdéshez írtál amúgy ?
2020. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Legszívesebben a Bp.-től 40 km-re lévő telkünkön élnék lassan. A koronavírus járvány, főleg tavasszal, erőteljesen rámutatott a panelházak/társasházak nagy hátrányára, hogy nincs egy placc, ahova kiülhetsz, kimehetsz.


Mivel a telek nagy, alapból sok ötletem lenne, hogy mit tudnék csinálni, az internetes is hanyagolnám, mert alapból az egy mérgező dolog. Nem foglalkoznék azzal sem, hogy a kutyát sem érdeklem.


F

2020. dec. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én barátaimmal / jövendőbeli családommal élnek vidéken önellátóan. Nagyon jó lenne.
2021. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!