Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintem hülyeséget csináltam...

Szerintem hülyeséget csináltam!? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy pár hete egy macska kezdett átjárkálni hozzám. Eleinte csak ételt kért, de idővel már el se akart menni ráadásul az én macskáimat is bántotta.

Ezért úgy döntöttem, hogy kocsiba rakom és kiviszem az erdőbe, hátha nem talál vissza..így is lett.

De sajnos időközben kiderült, hogy nem is kóbor cica volt hanem a nyugdíjas néni szerezte valahonnan, és most keresi. Visszamentem az erdőbe, de nem találtam a cica nyomára.

Mi tévő legyek szerintetek? Mondjam el?



2020. dec. 6. 12:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem hagyd.
2020. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
60%

Te egy paraszt vagy!

Miért vitted ki? Normális vagy?


Ha már ide tudsz írkálni akkor a város csoportba meg az üzenőfaladra miért nem tudtad feltenni a cicát?


Idióta!

A néninek lehet ő volt az egyetlen társa és karácsonyra már ő sincs neki.


Menj vissza és hivogasd hátha meglesz!


Éjszaka fagyok vannak, ismeretlen hely neki, nem tud elbújni... Lehet valami vad megtámadta!


Keresd!

2020. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
46%

Igen hülyeséget csináltál!


Nem is értem ha neked is van állatod akkor hogy jössz te ahhoz hogy bántsd!


Semmi empátia nincs benned! Ha lenne akkor kitetted volna fbre h hiányzik-e vkinek. Mindig megvan ilyenkor a gazda! Vagy ez csak a mi városunkban divat? Kötve hiszem...


És hát igen nem lehet rád szépeket írni, ezt te is tudod ebben a tudatban írtad ki...


De az egyszer biztos!


Kibaxott nagy szerencséd h nem az én macskámat vitted el...mert ha elém állnál egy ilyennel kapnál kettő akkora büdös pofont h leszállna a fejed... Azzal fociznék és elásnálak az erdőben!


Persze szegény kis nénitől nem kell félned... Mákod van!



Eriggy ki és keresd hátha előjön! Tegyél ki neki oda ahol hagytad házat meg kaját vizet ott eltud bújni, ha másnap nincs akkor kicsi esélye de talán ő ette meg

2020. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
jó jó jó, visszamegyek na! Ennyire azért nem kell fel kapni a vizet...
2020. dec. 6. 12:58
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt már elkapta a róka.
2020. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
68%
Odatelepült a házadhoz, megette a macskád ételeit és bántotta őket. Kijárós macska volt, a néni nem vigyázott rá és enni sem adhatott neki, ha mástól koldult. Nem igazán érdekelne. De valóban jobb lett volna az elején elzavarni, ha egyáltalán ez lehetséges lett volna és ráérsz ilyesmire, hogy egész nap keresd.
2020. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
37%

Hát ez jó nagy fasság volt.

Elképzelem, hogy az én macskám bepofátlankodik valakihez, aki megeteti, szépen szól hozzá, hát nyilván visszamegy később is, és aki napokkal később kiviszi Piripócsra a susnyásba, hát nem tudom, mit csinálnék vele... Ennél még az is jobb lett volna, ha seggbe rúgod finoman kétszer, aztán talán észhez tér és hazamegy.

Az a minimum, hogy visszamész és keresgéled még egy ideig, az meg a másik minimum, hogy elmondod a néninek, mekkora marha vagy.

2020. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
24%

Én is adok enni a macskámnak mégis állandóan kunyerál tőlem tudod a másé finomabb alapon.


Persze ha ad neki enni vissza megy, saját macskáim is néha verekednek de nem viszem ki egyiket se.



De bakker tényleg miért nem tetted ki fbre?

2020. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
68%

“mert ha elém állnál egy ilyennel kapnál kettő akkora büdös pofont h leszállna a fejed... Azzal fociznék és elásnálak az erdőben!”


Jesszus jó ég, normális vagy te???? Oke, hogy nem volt bölcs és szép dolog a kérdezőtől, hogy kivitte az erdőbe a macskát, na de hogy emiatt a másik halálát kívánod konkrétan és idegbeteg módjára így kikelsz magadból egy anonim fórumon, hát az no komment......

2020. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
43%

Komolyan hamarabb jutott eszedbe likvidalni a macskat, minthogy megkerdezd a szomszedokat,hogy esetleg hozzajuk tartozik-e? Tenyleg? :( A szomszed annyiban hibas, hogy koteles telken belul tartania az allatait, tehat felelotlen volt. De ez ugyanugy vonatkozik rad is, gondolom a te macskaid is koborolnak erre-arra. Csinalj macskabiztos keritest, es akkor legalabb bejonni se tudnak mas macskak, es a tieid se tudnak kimenni, igy legalabb biztonsagban is lesznek vegre. Nem tudom ki pontozta le a valaszokat, de igazuk van a tobbieknek, akik azt irtak, hogy ez nagyon nincs jol igy. Te nem felsz, hogy egyszer hasonloan jarsz?

Ezert is kene valami biztonsagos megoldas, hogy ne tudjanak a te macskaid se elmenni.

2020. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!