Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintem hülyeséget csináltam...

Szerintem hülyeséget csináltam!? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy pár hete egy macska kezdett átjárkálni hozzám. Eleinte csak ételt kért, de idővel már el se akart menni ráadásul az én macskáimat is bántotta.

Ezért úgy döntöttem, hogy kocsiba rakom és kiviszem az erdőbe, hátha nem talál vissza..így is lett.

De sajnos időközben kiderült, hogy nem is kóbor cica volt hanem a nyugdíjas néni szerezte valahonnan, és most keresi. Visszamentem az erdőbe, de nem találtam a cica nyomára.

Mi tévő legyek szerintetek? Mondjam el?



2020. dec. 6. 12:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
57%

Ki a búbánat mondta, hogy bármiféle elszamolnivalod van felém, idegbetegkém?:D

Mindjárt agyvérzést kapsz itt a nagy vergődésedben. Mindent elárul a stílusod, válaszolnod sem kell, ahogy az is mindent elárul, hogy nyíltan és szándékosan kerülöd a témát, ha nem te írtad volna ezeket az ocsmányságokat, akkor már rég kikérted volna magadnak, hogy te aztán nem.

Úgyhogy engem egy ilyen hányinger, pofán verném, kitépném a gerincét, elásnám az erdőben típusú proli csak ne kussoltasson el, ezt add elő otthon meg a haverjaidnak, nálam nem működik sajna.

Mintha neked nem lenne hatalmas pofád anonimként. Nyugodtan állj neki pofozkodni, ha majd emeberedre akadsz, aki átrendezi az arcberendezesed, akkor is legyél ilyen nagy legény.

És nem, nem ölte meg, nem egy macskát láttam én már a halál fszából is visszajönni, nem tudhatod hogy mi van vele, DE egy állat akkor sem egyenlő egy emberrel, bármennyire is szeretem őket. Ergo nem kívánom egy emberi lény halálát, mert az kitett az erdőben egy macskát. Csak magadat minősíted ezzel a viselkedéssel, dehát láthatóan nem érted mi ezzel a gond.

Elmondtam: nincs rendben az sem, amit a kérdező csinált, de ne akarjuk már szabályosan legyilkolni és olyanokat írni, hogy kitépném a gerinced meg elásnálak meg fociznék a fejeddel. Fuhh, súlyos. És ezek az emberek köztünk élnek.

Nem az én bajom lesz, ha egyszer laposra vernek a “kihaénnem”, mindekit pofánbaszok, aki úgy gondolom megérdemli stílusod miatt. :D hajrá.

2020. dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
56%

Ja mi a ráknak válaszoljak ha törölteted? :D kap ne aggódj embereset tőlem mindenki aki megérdemli eddig mindenki kussolt utána ne félj s örülj csak h anonim ;)


Ja nem egyenlő és akkor bántjuk ugye? Fasza vagy! Halál faszáról max akkor jön vissza ha tudja az utat ennyi.


Az meg neked nem értem miért fáj ha én lebasznék egy pofont a kérdezőnek hmm?? Ja h a stílus oké, de ez a stílus az amitől pont nem engem döngölnek a földbe ennyi inkább ez a stílusom meg legyek agresszív mintsem bárki belém álljon.


Az meg h suttyó proli vagyok az se érdekel nem vagyok én úri ember

2020. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
84%

Én nem töröltettem semmit, de hőbörgj ezen is egy sort. :D:D

Nekem nem faj, ha az a normális, instant reakció számodra, hogy egyből pofozkodsz, kifejezetten jót szoktam mulatni azokon a kemény jancsikon, akik a neten előadják magukat, aztán mikor a valóságban visszakapják azt a pofont, akkor pislognak, mint hal a szatyorban.

De kar beléd a szó, mint mondottam aki gerinckitépéssel meg a másik elásásával dobálózik, azzal felesleges vitába bonyolódni.

2020. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
9%
Jól tetted. Ne foglalkozz a sok hülyével.
2020. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Látom kis vitát robbantott ki a kérdés.

A lényeg, visszamentem de a macseknak semmi nyoma nem volt. Holnap megpróbálkozok valami mással. :/

2020. dec. 6. 19:47
 26/33 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem inkabb a szomszednal probalkozz, kerj bocsanatot, es kerdezd meg, hogy miben segithetsz, ez a minimum a tortentek utan.Nyugodtan vihetsz kajat mondjuk a macskaknak, biztos jol jon.

Es nyugodtan probalkozhatsz a macskabiztos keritessel is, nem is ertem, hogy akinek kijaros a maskaja, az miert nem akarja biztonsagosan tartani :(

2020. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ne mondd el. Tudom, hogy nem tisztességes, főleg nem ezek után, de inkább maradjon titokban, nehogy bosszúból megmérgezze a tiédet. Persze járna a büntetés, úgy lenne az igazságos.
2020. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
Varj meg egy napot, kettot. Macsek hazatalal, teged meg nem utal a szomszed egy eleten at.
2020. dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
55%

Gratulálok, valószínűleg kinyírtad azt a szerencsétlen macskát. Vagy elkapta valami ragadozó, vagy megfagyott. Nem is értem hogy jutott ilyen az eszedbe, ezer normálisabb módja lett volna elüldözni a kertedből.

Nyilván úgy lenne becsületes ha elmondanád, de valószínűleg akkor egy életre megutál a néni.

2020. dec. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
32%
Téged is ki kéne vinni valahova es otthagyni
2020. dec. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!