Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van itt olyan aki szenved a...

Van itt olyan aki szenved a szomszédjától ? Ti mit tesztek ellenük ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jaj, én nagyon. Mit teszek? Semmit, átnézek rajta..ez dühíti a legjobban.
2020. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Én a dübörgő zenés bulikat rendező szomszédommal megbeszéltem, hogy sajnos ha nem tudok tőlük aludni, akkor nem tudok más elfoglaltságot találni estére, minthogy egész éjszaka az ajtócsengőjén tenyerelni és a rendőrökkel trécselni telefonon.

Bár ez egy elég könnyű eset, biztosan vannak problémásabb szomszédok.

2020. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Igaz, nem szomszéd, hanem kettővel felettünk laknak, de egyre megy. Asszonyka mindennap vagy minden másnap este (időnként délután is) ordít a férjével. Ez úgy, hogy amikor kutyával mentem este sétálni, és másik utcában voltam, messze a lakástól, hallottam az ordibálását. Férje részeges, de az asszonyka se veti meg valószínűleg az alkoholt. Időnként a lányi is becsatlakozik a kiabálásba. Időnként megfordul itt a rendőrség a csendháborítás miatt. Amikor kiabál, mindegy, hogy csukva az ablak, vagy messze vagyok a háztól, hallom.


Én mit teszek? Semmit. Mit tudnék? Annyiszor jött ki már a rendőrség csupán az elmúlt 4 év alatt, amióta itt élünk, hogy csoda, hogy még nem vették el tőlük a lányukat és egyáltalán nem tették ki őket. Nekik csoda, a ház minden lakójának sajnos.


Nem merem elképzelni, a közvetlen szomszédjaiknak milyen lehet az életüket mellettük.

2020. dec. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták az Önkormányzatnál, hogy kérjek birtokvédelmet. Nem tudom, hogy az mi, csak azt, hogy pénzbe kerül.
2020. dec. 13. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Én nagyon de nem lehet vele mit csinálni, egyszerűen nem normális, olyan bunkóságokat megenged magának, hogy néha csak lesek; amikor nyáron a nyitott konyhaablak felett ebédidőben rázza a szőnyegeit, amikor éjjel 2-kor tornázik és ugrál vagy épp operát énekel de kaptuk már hallgatózáson is amikor a kutya fülelte le, hogy éjjel fél 2-kor az ajtónkra tapadva fülelt... Ez pedig még messze nem minden de a legdurvább az volt amikor éjjel dörömbölt mert őt zavarta, hogy cigizünk (nem dohányzik egyikünk sem, a szomszéd volt feltehetően). Nem lehet vele mit kezdeni, nem veszi észre magát bármit mondok neki, borzalmas egy ember. Albérlő egyébként a nyomorult, úgyhogy azt fontolgatom, hogy felkeresem a lakás tulajdonosát.
2020. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy a rendőrök miért nem csinálnak semmit. Nekem azt mondták, hogy verekedjek össze a szomszéddal és akkor majd ha kijönnek megkérdezik, hogy miért verekedtünk össze ? Én 60 kg vagyok a barom 100 kg és kőfaragó. Nem kérdés,hogy ki győzne !Azért megírtam a rendőrfőnöknek, hogy jelentkeznék a kötelékükbe mert ilyen tanácsokat én is tudok adni !
2020. dec. 13. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Közel 2 évig kínlódtam a szembe szomszédommal. Egy idős bácsi, aki egyedül van és hajnali óráktól bömbölt nála a tévé átlagban hajnali 2-ig, ha nem tovább. Olyan kegyetlen hangosan, hogy csukott ablak mellett is lehetett mindent hallani. Eleinte tűrtem, de utána már elfogyott a türelem.

Átmentem, feküdtem kicsit a csengőn, majd nagy nehezen előjött és elmondtam neki, hogy legyen szíves halkítson kicsit rajta, mert nem lehet tőle aludni. Teljesen tisztelettudó voltam vele, majd rávágta, hogy "jó, értette". De nem változott semmi, még párszor szóltam neki, de olyan idegbeteg lett és ellenséges, hogy inkább kerültem. Egyszer leszólította apát és nekiált veszekedni és bunkózni vele, pedig apa nem tett semmi rosszat! És szerintem én sem..

Na, a lényeg az, hogy hisztizett egy sort a bácsi, majd nagy nehezen történt valami, mert már nem annyira hangos és már sokkal hamarabb lekapcsolja. Még mindig hangos, de ez már kompromisszum féleség.

Nincsen bajom az idősekkel, amíg ők is tisztelettel fordulnak felém, de amit ez a bácsi eleresztett többször is..

2020. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én holnap adom be a Birtokvédelmi beadványomat. Majd meglátjuk mi lesz belőle !
2020. dec. 14. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!