Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tі feljelentenétek ebben az...

Tі feljelentenétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van a társas házunkban egy csaj a negyedekin, ő kozmetikus, szalonba dolgozik alkalmazottként. Néha itthon is fogad embereket, amelyik nap nem dolgozik a szalonba. Ma hallottam két másik szomszéd arról beszélt, hogy fel kéne jelenteni, mert hogy nem vállalkozó, így adót csal, meg a főbérlő se tudja, hogy otthon is dolgozik.


Amúgy aranyos, nincs vele gond, nem zajong, csendesek, férje is normális, dolgos ember. Nem értem miért fáj az valakinek, ha igyekszik egy kis plusz jövedelemhez jutni. Nem árt senkinek szerintem.


Ti mit szólnátok hozzá, szúrná a szemeteket egy ilyen szomszéd?



2020. dec. 18. 17:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

1) semmi közötök hozzá

2) 99%,hogy KATÁs vállalkozó, úgyhogy még igazatok sincs

2020. dec. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
83%

3 éve ki sem teszem a lábam a házamból, csak ha orvost, vagy hivatalos ügyet kell intéznem. Nem állok szóba senkivel, az embereket lehetőség szerint töröltem az életemből.

Az ilyen történetek csak megerősítenek benne, hogy jól teszem.

2020. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
70%
Mas meg adozik?? Nem muszaj neked se adozni :) szolj a fonokodnek h innentol feketen melozol, oromtancot jarna
2020. dec. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!