Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem szánalmas ebben az esetben...

Nem szánalmas ebben az esetben rendőrségre szaladgálni?

Figyelt kérdés
Valamilyen nézeteltérés van, számára biztonságos távolságból elkezd veled minősíthetetlen hangnemben beszelni, előadja a kemyén csávót, aztán amikor személyesen is meg kéne mutatni, mennyire kemény, az már nem megy, és szépen el van picsazva,majd Ezt követően szalad a rendőrségre, hogy ő súlyos testisertes áldozata lett.
2021. jan. 2. 14:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér vagy, megérdemled amit kapsz.
2021. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ő is ugyanúgy ugyanugy benne volt a verekedesbe, es ha en kapok ki, nem szaladt volna a rendorsegre feledni magat. Ennyit erről.
2021. jan. 2. 14:21
 13/29 A kérdező kommentje:

*feladni

Persze, ti csak a BTK-t nyomjatok, mert azt biztos egy az egyben ra lehet huzni a hetkoznapi elet helyzeteire. Hát ez nem igy megy.

2021. jan. 2. 14:23
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
kiverte volna a fogadat, akkor te is rohantál volna feljelentést tenni. Ne legyél álszent.
2021. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
48%

Nem kell egyből támadni, ha provokál provokáld vissza és ha neked megy akkor valamilyen szinten önvédelem...de arra kell ügyelni legyenek szemtanuk is!


Én is ezt tettem volna, csak okosabban....

És miért kell gyökerezni a kérdezőt? Mert kiállt magáért (még ha nem is kellett volna megvernie)?

2021. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Talan én meg okkal is mentem volna, ha mar provokalt majd ezutan meg is vert. De még igy sem mentem volna, elfogadtam volna hogy jobb volt, aztan ennyi. De kivancsi lennek azért, ha a ti baratnotokre rahajtana egy tag, probalkozna nala, majd megkerned a gyerek, hogy mostmar hagyja, erre ő előadja neked irasban hogy szetver, majd talalkoznatok vele, és latjatok, ha ti nem uttok, akkor o ut, akkor mit csinalnatok.
2021. jan. 2. 14:29
 17/29 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg eléggé gerinctelen dolog amit csinált, de ettől még neked nincs igazad. Te csak a rossz ló másik rossz oldala vagy, ezzel az unga-bunga barlangi ember hozzáállással.
2021. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
40%

Na, szerintem pont oké, hogy szájba verted.

Nem érdekel, hogy most lepontoznak.

Most elfutott és feljelentett, azért,mert keresi az igazát.

Egy ilyen ember nagy nulla.

Azt hitte, hogy ha nagy a dumáját attól már valaki.

Valószínűleg nagyon kretén.

Ha nem fejezi be, legközelebb jobban verd el.

2021. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
74%
Onbiraskodas, apafej.
2021. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az erőszak híve, ha ismernél, tudnád, hogy alapvetően a légynek nem ártok,de van egy férfi büszkeségem, ami nem viseli el azt, hogy beleszarjanak a számba. Arról nem is beszélve, hogy ilyen esetben feleslegesen szaladgalnek a rendőrségre is, hogy nekem azt mondta xy, hogy ő bármikor megverne engem, és ha ő ugy akarja, meg is dugja a barátnőmet.
2021. jan. 2. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!