Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kellett beszólni a...

Miért kellett beszólni a rendőrségre, hogy magam sétálok a városban, meg "zűrösnek nézek ki", meg mert leültem egy parkban?

Figyelt kérdés

Felnőtt vagyok, mintha mégis kisgyereknek néztek volna. Nem tudtam itthon lenni, itt a faluban meg nem lehet merre ellenni, ezért bebuszoztam egy kisvárosba. Kávéztam, sétálgattam, igazából kávézót kerestem, ezért sétáltam. Fagyiztam, leültem egy parkban.

Turista város, szóval nem is értem. Összesúgott ké árus mögöttem, meg láttam, hogy mit műveltek. Mintha egy sorozatgyilkos vagy mi lennék. A parkba meg jött utánam egy biztonsági őr, mikor azt hitte, nem látom, beszélt a kis walkie talkie-jába. Sétálok vissza a buszmegállóba a sétáló utcán és szépen elkapott a drágalátós rendőrség, igazoltattak, meg kérdezgettek, meg hogy több embernek gyanús voltam, mit csinálok erre, átnézték a táskámat... Elmondtam, de látszólag nem hittek nekem, de elengedtek...


Így van szabadság Magyarországon.


2019. aug. 18. 20:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
4%
hat azert nekem is gyanus lettel volna. ugyan miert setalgat valaki egyedul? ugy nagyon nem is szoktak az emberek az idoseken kivul egyedul uldogelni. ezert lehettel gyanus. persze szived joga, h mit csinalsz, de picit azert fura.
2019. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez hol történt?
2019. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem voltam meg ennyire kivancsi egy itteni felhasznalo kulsejere,mint ebben a pillanatban :D
2019. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Első mi fura ebben? Sajnos el kell ismerni, hogy ilyen világban élünk, ahol több ilyen is van, mint te.


Mi ebben a "fura"?

2019. aug. 18. 20:18
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Miért, szabadságvesztésre ítéltek emiatt? Vagy milyen szabadságjogod sérült egészen pontosan?

Amit elmondtál, azt mifelénk közbiztonságnak hívják. Hülyék mindenhol vannak, akik kavarják a szart, de inkább igazoltassanak fölöslegesen, mint hogy leszarják a munkájukat, és ne adj isten emiatt egyszer valami gyilkos, vagy erőszakoló garázdálkodjon.


A saját fegyverükkel kell visszavágni, én elmennék azokhoz az árusokhoz, szétszívatnám őket, válogatnék, kritizálnék, áfás számlát íratnék, beírnék a vásárlók könyvébe, kasszazárást csináltatnék velük, mert rájuk fognám, hogy rosszul adtak vissza, rájuk hívnám a navot, a nébihet, meg bármit amihez közük van.


A rendőrség nem hibás, szóltak nekik, mit tehettek volna. Rád néztek, tovább engedtek.

2019. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hasonlítasz egy keresett személyre, vagy olyasmit műveltél amivel megbotránkoztattad az arra járókat.
2019. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
4%
egyedul kirandulgatni randomvarosokba fura. barkit bamrit is mond. tudom, h sokitt a maganyos 30as aki vegso elkeseredeseben egyedul is kepes lenne buszocskazni ide oda, de akkor se megszokott. altalaban az emberek a barataikkal nezelodnek. kavezgatni meg nem fura egyedul, de ilyen kiruccanasokat tenni hat... erdekes.
2019. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#4 Én ugyan nem írok ki ilyet, jelentettelek! továbbá te szóról szóra idézel itt ebből a sok ezerből és tudod, mert akkor más gondok is vannak!


Első, te is beteg vagy! Képzeld el, már 14 évesen egyedül buszoztam, jártam suliba, vásároltam be stb.


De ebből a tapasztalatból látszik, hogy nem vagy egyedül az aberált, elmaradt gondolkodásoddal.

2019. aug. 18. 20:28
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Melyik városban volt ez?
2019. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a kérdést már legalább háromszor láttam kiírva. A stílus is megegyezik.
2019. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!