Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szereted a lakhelyedet?

Szereted a lakhelyedet?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 22:42
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
54 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen
2021. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Vannak előnyei,vannak hátrányai

Ahhoz képest,hogy 25ezer kisfős város,nagyon sok lehetőség van szabadidős tevékenységek szempontjából,van mozi, könyvtár színház, múzeum, Strand, uszoda,szoli,szauna, jakuzzi, edző termek,fallabda, tenisz foci röplabda jég pálya

Extrém biciklis gördeszkás pálya

De munkalehetőség nulla,eladó pénztáros, árufeltöltő,gyár ennyi jár

2021. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
4%
Nem Jászapáti putri hely.
2021. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Igen, a környéket igen. Szép hely Budapest belvárosában.

A ház már lerobbantabb, a körfolyosóra nyíló rész kriptasötét, folyamatos a hagymaszag. Mindig a belvárosba vágytam, most már erkélyre vágyok :D

2021. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem, külföldön élek (Németország) , meghozza egy nagyobb varosban ahol nyomorognak az emberek a panellakasokban(azt hiszem igy hivjak oket ,nem vagyok benne biztos). Előtte falun eltem, es teljesen mas környezethez szoktam hozza. Nem kellett elturnom azt ,hogy a felso szomszedok egesznap trappolnak, vagy uvoltoznek a gyerekek , akkor is ha nekem tanulnom kellett , vagy aludni akartam mert aznap ejjel rosszul aludtam.


Most uj szomszedjaink vannak, egy autista kislany es a folyton ordibalo anyja(meg a ferje es asszem a no apja akiket sose hallani) , es van hogy hajnal 2-3ig csak azt hallgatom(csak es kizarolag en ,anyumek es tesom nem halljak mert a szoba az en szobam felett van) hogy felváltva uvolt, meg sikong a gyerek, aztan az anyja leuvolti , utana elkezd sirni. Van amikor csak trappolva szaladgal, igyekszem megerto lenni de amikor hajnal 2kor felkeltenek , es nem tudsz visszaaludni , pedig reggel suli akkor azt hiszem az en turelmem is véges.


Maga a környék meg borzaszto, az ablakom pont a szemetesekre nez ki, amiket vagy elvisznek vagy nem, van hogy szét vannak tepve a zsakok, mert a patkanyok/szarkak abbol esznek ,vagy eleve ugy dobjak ki őket. Az egész terület egy nagy hegy , szoval a biciklizes es gorkorizas kilove , ha csak nem akarok 70km/hval szaguldani a jardan, a kocsik mellett.


Ez a folyamatos nyuzsges, a csend hianya , maga az egesz lakas kibírhatatlan , de sajnos diakkent aki még a szulei segitsegere szorul nem sok mindent tehetek.

2021. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem.
2021. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Miss Endzsi ***** válasza:
87%
Szeretem, nekünk van itt az egyik legnagyobb telkünk, a normális szomszéd rég elköltözött, helyette vannak problémásak, ez rontja az összképet, de felhúzok egy magas kerítést, bekamerázom a házat, így leszek teljes komfortban.
2021. jan. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

A várost imádom, megyeszékhely, gyönyörű, jó polgármesterrel.

De a lakást már utálom, pedig régen olyan volt mint egy nyugdíjas otthon, bele se vágtam volna építkezésbe, ha nem lenne szűkös.

Erre meghaltak szegények, és olyanok költöztek be akik nem tudnak normál hangnembe beszélni csak hőzöngeni, trappolnak, rendszeresen buliznak amire már rendőrt is hívtunk.

Tégla lakás, de olyan vékonyak a falak, hogy azt is tudom ez a majom mikor kel fel már hőzöngve, és meddig van ébren. Az ősember hangos kefélése a legkevesebb.

2021. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Én szeretem. Budapesten élek. :)
2021. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Is-is. Szeretem Bp belvárosát ahol élek, hangulatos épületek és egy csendesebb utca, rengeteg bevásárlási lehetőséggel, de kicsit vágyom a külvárosba is, oda ahol éltem, amellett volt egy hatalmas zöld terület, kevés emberrel, na az hiányzik.
2021. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!