Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy úgy érzem, hogy nem tartozok ide Magyarországra?

Figyelt kérdés

holott ez a "hazám", itt születtem, nőttem fel.. de valahogy úgy érzem nem tartozok ide.. nem köt ide semmi. Nem utálom a magyar embereket, nehogy félreértés essen, és is magyar vagyok.


Vannak itt ilyenek, akik így éreznek?



2021. jan. 24. 16:22
A kérdező szavazást indított:
normális
nem normális, de ez van
bolond vagy
normális, nálam is ez van
normális, nálam is ez volt
36 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
normális. viszlát.
2021. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Igen, azért elég embertelen körülmények uralkodnak itt. De ezt magunknak köszönhetjük el tűrünk mindent. Ok most lehet azzal jönni, de hááát máshol még rosszabb de ez nem vigasztal. Egy viskóm nem lesz soha.
2021. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Normális, én se vagyok oda érte.
2021. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
mi tart vissza hogy elmenj innen?
2021. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Na pontozáson is látszik milyen hulyekkel élünk együtt. Ezért tartunk itt. Ha a 80 százalék ilyen nem csoda hogy végünk.
2021. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
5ös, most mit lehessen csinálni? nem irigylem, hogy ennyire nincs nemzeti identitástudata, valahova tartozás érzése, és örülök, hogy engem nem így neveltek. de ettől ő még nem lesz aberrált. a nyugati világ nagyrésze érzi így magát.
2021. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Korrupció, politikus, szélsőséges narratíva mindenhol létezik.

Valóban a legtöbb dologba nem mi vagyunk a legjobbak Európához képest. És az is biztos hogy a FIDESZ ezen a spektrumon nem a jó irányba megy már egy jó ideje.


Azt azért kár lenne nem megemlíteni hogy ez még ígyis egy jóléti európai társadalom csak persze kicsit olyan 'magyarosan'.

- Általános a közbiztonság, nincs extrém méretű szervezett bűnözés.

- Aki akar, az tud munkát találni.

- Viszonylagos szabadságban él az ember ( kivéve most a COVID alatt, bár ez elég általános világszerte ).



Nekem a fő fusztrálságot ez okozza:


Mindenhol a világon a szélsőséges ideológiák uralkodnak, teljesen duopol a politika a jellemző. Nincs egy ésszerű centrál erő ami nem próbálja rádtukmálni az ideológiáját.


Nem értem azt se hogy miért van a keresztény ideológia rám erőltetve.


Nem értem hogy miért nem mentális betegségként van kezelve hogy valaki nőként él férfi létére, és mindez ünnepelve van.


Nem értem hogy miért mondják meg nekem hogy mit vihetek be a szervezetembe és mit nem.

2021. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!