Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért baj, ha valaki hazamegy...

Miért baj, ha valaki hazamegy minden hètvégèn koliból/albèrletbõl?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 12:55
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Hát nàlunk a többsèg hetente hazajárt, úgy hogy nem sokat by értem azzal, hogy maradt an. De mièrt vàlasztanàm a szobatàrsamat a családom helyett?
2021. jan. 25. 13:17
 12/40 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne szeretne az ember heti egyszer a családjával lenni? Elég szar családi háttere lehet annak, aki menekül tőlük. A hétköznap ott van arra, hogy a városi barátokkal legyek, egyrészt normál esetben az egyetemen, aztán esténként csinálunk valamit(Pesten vagyok albiban és 1 órára innen van a család), hétvégente meg általában hazamegyek a családhoz, beszélek anyummal, tesómmal, babázok mert már van gyereke, ott vannak az unokatesómék, akikkel kártyázunk, iszogatunk stb. Van kert, lehet menni sétálni a friss levegőre. Az albiban mégis mit csináljak, TV-t nézzek bezárva egész hétvégén? Az miért lenne jobb? Mindenki, akit ismerek és jó viszonyt ápol a családdal, hazajár hétvégente. Bár velem is előfordul, hogy valamikor nincs kedvem és akkor csak döglök az albiban, vagy áthívom a barátokat, megyek edzeni, ilyesmi.
2021. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom, játssza a felnõttet, hogy õ már levált, meg minek minden hétvégén hazamenni.
2021. jan. 25. 13:35
 14/40 A kérdező kommentje:
De mellette otthon unatkozik a szobájában
2021. jan. 25. 13:35
 15/40 anonim ***** válasza:
68%
#13 majd pár év múlva kicsit érettebb fejjel rájön, hogy nem attól lesz valaki felnőtt, hogy szarik a családjára :D Inkább meg kell becsülni, hogy van. Az ilyeneknek sajnos valószínűleg nem jó a viszonyuk a szülőkkel.
2021. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Három ilyen lányt ismertem. Az egyik nek nem volt pénze hazamenni, és mellette dolgozott, õ beilleszkedett, de sosem panaszkodott. A màsikat kB kirúgták otthonról, mert az apját a fiatal csajai, az anyát meg a kisbabája erdekelte.
2021. jan. 25. 13:40
 17/40 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem aki normális körülmények között él, és nincs rosszban a családjával, az szívesen hazamegy. Általában az otthoni szobája jobb, mint az albi vagy a koli. Általában anya/mama/nagynéni főztje finomabb, mint amit ő össze tud hozni. Nem szűnik meg az összes korábbi baráti kapcsolat sem, velük is jó találkozni.

A kolisok egymással általában hét közben buliznak, mivel hétvégén a nagy részük hazamegy. Meg eleve az egyetemi bulik hét közben vannak, nem hétvégén.

Ha meg még középiskolásokról van szó, ott meg még egyértelműbb, hogy szükségük van a családra.

2021. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
A harmadik jóban volt a szüleivel, ezért nem is értettem, miért unatkozik a szobájában, ha nincs munkája és nincs pasija, és engem okolt hogy nem csinalunk semmit
2021. jan. 25. 13:42
 19/40 anonim ***** válasza:
74%
#16 látod, mondtam. Ők ilyenkor nyilván nem szívesen mondják el mindenkinek, hogy azért nem járnak haza, mert nem idilli a környezet, hanem azzal hárítanak, hogy ők nem is akarnak valójában hazamenni, mert az milyen gyerekes dolog...szeretnének ők menni, hidd el, csak nem lehet. Sajnálom őket.
2021. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
88%
#18 akkor ő meg csak hülye volt🤣
2021. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!