Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vannak vagy voltak olyan...

Vannak vagy voltak olyan nyugdíjas szomszédaid akik minden lépésed figyelték?

Figyelt kérdés
Olyan nyugdíjasok akik annyira unatkoznak,hogy minden lépésed figyelik,mindent tudnak rólad,még azt is amit te nem. Ezt az infót aztán leadják a többi lakónak. Tudtál kezdeni valamit a helyzettel? Elbeszélgettél vele vagy ráhagytad a dolgot?

2017. szept. 26. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Van, nem beszéltem meg vele a dolgokat, viszont megjegyeztem, hogy utcán magánügyeket nem tárgyalok meg.
2017. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor ideköltöztünk, nagyon rendes embereknek tüntek. Talán túlságosan is kedvesek voltak, de mivel semmi kompromitálót nem sikerült rólunk kideríteni, most össze-vissza hazudoznak rólunk.

Fogalmam nincs mit lehet velük kezdeni. Hiába beszélgetsz vele négyszemközt, úgyis kiforgatja a szavaidat és mártírt csinálna magából. A kora miatt erre játszi ez a típus úgy látom. Legfeljebb egy olyan durva fenyegetés lenne hatásos, amit már senki nem hinne el neki, de ekkora tapló nem vagyok. (Pedig már lassan megérdemelnék)

2017. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Az utcában vannak ilyen nénik. Egyszer leszálltam a buszról, bementem a kisboltba egy csomag papírzsepiért és mire hazaértem gyalog, anyám már tudta hogy bementem papírzsepiért, mert az egyik néni épp a boltban volt és biciklivel hamarabb ért a házunkhoz, anyám meg épp kint sepregetett és a néni tájékoztatta hogy látta a gyereket a boltban zsepit venni. És az ilyen dolgok mindennaposak, semmit nem lehet csinálni úgy hogy ezek ne tudnának róla. Mi mindig csak röhögtünk rajta.
2017. szept. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én a szomszéd bácsinak 1 évig köszöntem minden nap, de sosem köszönt vissza, majd meguntam és nem köszöntem neki többé. Ő meg kapásból rohant apukámhoz hogy milyen neveletlen vagyok hogy nem köszönök senkinek az utcában.
2017. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt, de elég mókás lenne :)
2017. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anno még mikor tini voltam, egy idős emberekkel és kisgyermekesekkel teli lakótelepen laktunk. Az idősek és néhány anyuka pletykaközpontja pont a mi tömbünk előtti padok, ha jó idő volt, tele volt velük. Még azt is nézték, hogy a szemetes zsákban, amit épp viszel ki, mi lapult és képesek voltak abból is ügyet csinálni. Nagyon durva volt, anyám emiatt váltott akkoriban a teljesen fekete véletlenül sem átlátható zsákra :D Nem mintha bármi titkolnivalónk lett volna, de nehogymár tudja mindenki tőlük miket veszünk és milyen mennyiségben meg ilyenek. Valamint az egyik idős asszonynak volt egy elkényeztetett német spicce, amikor megkaptam a kutyusom, mindig kényszert érzett, hogy kioktasson a kutyatartásról mindenféle előzmény nélkül. Masszírozgatta a kutyámat meg csokit adott neki, mondom az aztán nevelés, nem is engedtem oda hozzá ha volt lehetőségem elsietni előlük. Oké, hogy az ő kutyája már idős volt és lusta, de az enyém fiatal és nagyon virgonc, határokat kellett szabni azért meg ne egyen már csokit. Alig vártam, hogy elköltözzünk onnan.
2017. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!