Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen a viszonyod a szomszéda...

Milyen a viszonyod a szomszédaiddal?

Figyelt kérdés
Nálunk az egyiket még nem is láttam az udvaron kívül, pedig nyár elején költöztek ide, a másik pedig egy egész rendes nagypapa

2021. jan. 31. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hu 10-es ne is mond🙀

Mi 2 éve menekültünk el a szupi lakásunkból a földszintröl.Imádtunk ott lakni.

6 évig csend nyugalom mig nem történt szomszédcsere a felettünk lévő lakásban.Majd lakáskeresés...Megörültünk,kifogtunk egy újépitésü házat első beköltözöként.Gondoltuk új,itt már odafigyelnek az anyagokra,szigetelésre

Aha...persze

4 lakás van,2 alul,2 felül.Mi lakunk felül.Konkrétan az alsóktol guta ütést kapok már,néha olyan idegbe vagyok h kitudnàm tèpni a csaj haját.Sose gyűlöltem igy senkit mint ezeket,ellehetetlenitik más életét.

Egyébként is rossz a hangszigetelés,a szomszédból is halljuk a tüsszentést meg néha valami zajt de ritka igy nem zavar.

De amit az alsó pár művel az hihetetlen.Minden nap rájuk kelünk,torka szakadtukból üvöltenek,ami most télen még jobb mert jó időben minden ablakuk tárva nyitva még ablakot sem tudtunk nyáron myitni ezektöl.

Ugy jár a csaj mint egy elefánt,orditozik,vihog éjfélkor is.Csapkodják az ajtókat,ablakokat,dobáloznak.Huu kegyetlen.Nyugodt ember vagyok de néha eldurran az agyam!4 szer beszèltünk velük semmi hatàsa.Mi vissza zajongani nem akarunk mert a többi szomszèddal nem akarok kicseszni.

Baba tervezés elött àlltunk,de halasztottuk,2 àllást vàllaltunk h minél előbb meglegyen az önerő a ház hitelhez.Összejött,jövöhét pénteken költözünk a házunkba és vegre itt hagyhatjuk ezt a bolondok házát.

A kérdésre válaszolva,az alsókkal csak köszönés,a másik 2 vel ha összefutunk pár mondatot beszélünk.Bár az egyik kamera mert mindenkit sasol,mindent tud mindenkiröl ugyh vele felszinesebben beszèlünk.A mellettünk levő szomszéd kedves aranyos,átveszi a csomagunkat is ha nem vagyunk otthon.

2021. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
5 évig éltünk társasházban. Brutál volt. Még arra is kíváncsiak voltak a szomszédok, hogy mit vásároltam. Nagyban ment az összejárás. Én nem értem rá, mert munka mellett tanultam. Ha véletlen találkoztunk mindig csesztettek, hogy biztosan lenézem őket, mert napi szinten nem trécselek a töbni nővel. Ment az ajtók csapkodása, kiabálás. Most, falun élünk egy csöndes kis utcában. MEGFIZETHETETLEN!!!
2021. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!