Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményetek, beköltöznét...

Mi a véleményetek, beköltöznétek olyan házba/lakásba ahol erőszakos bűntény történt?

Figyelt kérdés
Illetve miért, vagy miért nem? Gondolok életellenesre, hogy pontos legyek. Én például nem, és nem hiszek a szellemekben, nem azért...

2021. febr. 2. 14:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
54%
Miért más egy olyan lakás/ház, ahol megöltek valakit?
2021. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
#21, kegyeleti okokból, egyébként a saját véleményem
2021. febr. 2. 14:55
 23/30 anonim ***** válasza:
18%
Ja, akkor igen, ha csak vélemény. Felőlem egy náci temető is lehet a pincében. :D
2021. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
86%

Nem koltoznek ilyen hazba, ahogy az emberek tobbsege sem.

Az sem veletlen, hogy pl. a temeto melletti telkek, hazak nagyon aron alul kelnek el.

Mert senki sem akar ott lakni.

2021. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
87%

Mellettünk lévő lakásban egy kora esti kártyázásnál vita lehetett és a csávóra úgy találtunk rá hogy nyitva hagyta az elkövető az ajtót, benéztek, a szólításra nem reagált senki, a nappaliban ott feküdt félig lelógva a kanapéról, rendesen kivérzett.

Én még láttam 12 évesen, emlékszek is rá.


Talán tudnék benne lakni, nincs bennem félelem, pedig errefelé azóta már 2 halálos késelés is történt.


Olyan ingatlanban viszont nem laknék szívesen amiben valaki sokáig szenvedett, és ott is halt meg. Nem vagyok egy nagyon babonás, de ezek az emberek nem szerettek volna még elmenni, csak így alakult az életük.

2021. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
73%
Én igen. Nem gondolkoznék ilyeneken és ha eszembe jutna sem befolyásolná az életem, de én bevallom nem vagyok spirituális vagy különösebben érzékeny ember.
2021. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
70%

Én biztos, hogy nem költöznék ilyenbe.

Meggyőződéssel hiszek benne, hogy a gondolatoknak, tetteknek van kisugárzásuk a pozitívaknak pozitív, a negatívaknak negatív.

Ez nem ezotéria, ha valakit kicsit is érdekel akár tudományos cikkekben is utánaolvashat.

Én egy olyan házban lakom, ahol egy nő borzalmasan nehéz életet élt, naponta pacallá lett verve, alázva, végül 10 év múlva belehalt egy bántalmazásba.

NEM a házban, hanem hetekkel később kórházban.

Már amikor beléptünk megnézni, megütött valami rossz érzés, pedig csak évekkel később tudtam meg a ház előéletét.

Sajnos megvettük, mert mindenki hülyének nézett, hogy nem akarom, mert gyönyörű volt, szinte luxus módon, csodás parkosított kerttel, fedett medencével és minden földi jóval felszerelve.

Életem legsötétebb korszakát éltem és élem itt meg, a magánéleti problémák sorozatát, természeti és egyéb csapásokat és szerintem folytatom a nő életét, amit ő nem tudott befejezni.

Súlyos depresszióval és agorafóbiával küzdök, az emberi kapcsolattartásom mondhatni a Gyakorira korlátozódik.

Elköltözni már nincs erőm, itt fogok meghalni. Gyűlölöm.

2021. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
76%
Minden további nélkül.
2021. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap ölték meg a szomszédomat. A férj halálra verte a feleségét. Állandóan verte, mi, és a többi szomszéd is rendszeresen hívta a rendőröket. Kijöttek, de ennyi. Sokat nem tudtak csinálni. Sokszor mondtam a nőnek, hogy hagyja ott a férjét, jelentse fel családon belüli erőszakért, de ilyenkor többnyire leharapta a fejem, hogy tőrödjek a magam dolgával. Pár hónapja a párom, és még egy szomszéd srác átmentek, szó szerint rájuk verték az ajtót, mert megint verte a nőt aki már síkitva könyörgött, hogy hagyja abba. Akkor a 2 férfi jól elverte a pasast, meg is fenyegették, hogy ha mégegyszer meghallják, hogy veri a nőt, akkor neki annyi. Tegnapig bírta megállni. Tegnap már hiába hívtuk a rendőrséget, ők meg a mentőt. A nő meghalt. Sajnálom nagyon, de annyit kértem, hogy meneküljön.

Amúgy ma már jött a pasasnak a fia, aki átjött, és ő kért bocsánatot az apja bűneiért. Mondta, hogy ideköltözik, de ő csendes, ellenkezője az apjának, reméli senki nem fogja az apja bűnei miatt elítélni. Mi kedvesen fogadtuk, nos majd meglátjuk milyen lesz. ( de rendes srácnak látszik) Én nem tudnék ilyen hamar beköltözni egy olyan házba ahol embert öltek. Viszont simán beköltöznék, vennék olyan házat ahol történt gyilkosság, de nem ismertem azokat az embereket. Az csak egy ház.

2021. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
6 éve lakunk, egy régi vályogházban, az idős néni megőrült, egész éjszaka énekelt az udvaron, itt halt meg, a férje meg itt akasztotta fel magát. Idáig nyugi van, nem kisértenek.
2021. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!