Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményetek, beköltöznét...

Mi a véleményetek, beköltöznétek olyan házba/lakásba ahol erőszakos bűntény történt?

Figyelt kérdés
Illetve miért, vagy miért nem? Gondolok életellenesre, hogy pontos legyek. Én például nem, és nem hiszek a szellemekben, nem azért...

2021. febr. 2. 14:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
55%
Én semmiképpen sem vagy maximum akkor ha megtisztítják a lakást. Én csak úgy költöztem be a mostani lakásba hogy előtte megnézettem az ismerősömmel, stb. igen én hiszem hogy vannak itt ragadt lelkek, szellemek és démonok. Sőt nekem bevallom ez a legnagyobb félelmem, van akinek a póktól fél vagy a magasságtól. Nekem ez a parám ☹️
2021. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
95%
Én biztos nem költöznék.Eléggé reális gondolkodású embernek tartom magam, az ezotéria és egyéb mondvacsinált hülyeségek nem érdekelnek, mégse. Sok évvel ezelőtt vettünk egy házat, a férjem akarta a házat mindenképp, ez egy eléggé rossz állapotban lévő parasztház volt.Semmit nem tudtunk a házról, a benne lakókról sem,mivel idegenként vettünk házat a településen.Teljes felújítás történt, nagyon szépen kialakítottuk, messze az akkoriban szokásos komfort felett, a területet is parkosítottuk, szóval ránézésre az egész egy mese volt. De.Már a vételkor volt bennem valami ellenérzés,úgy tudtam megfogalmazni, hogy a halál szaga megcsapott a házban.(vert földfal, hajópadló és homokba rakott cementlap,gerendás fafödém) Ez az érzés soha nem múlt el bennem, soha nem éreztem igazán jól magam a házban, lassan kialakult egyfajta szorongás, de csak akkor, ha a házban voltam.Próbáltam utánanyomozni, hogy nem történt-e ott valaha valami, de a szomszédok nem tudtak ilyesmiről, bár a ház kb 120 éves volt, szóval a régmúltban lehetett bármi is. Mindenesetre a házat eladtuk, hála istennek ez a nyomasztó érzés soha semmilyen körülmények között nem jött elő azóta sem.
2021. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=WJmn-TILKGs


Talán kicsit ehhez a témához kapcsolódik, ebben a videóban az a lényeg, hogy a fickó olyan házakkal kereskedi, amikben öngyilkosság/gyilkosság történt. Valamennyire olcsóak ezek a házak, de én azért nem biztos, hogy odaköltöznék... (nem a paranormális dolgok miatt, inkább az frusztrálna, hogy pl ott bomlott a holttest és eléggé látszik a helye, még akkor is arra gondolnék, hogyha mondjuk újra lenne festve)

2021. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
#12, egyetértek, én sem hiszek ezoterikus dolgokban. Simán csak iszonyatos belegondolni, hogy egy gyilkos lenyomta előtted ugyanazt a kilincset vagy vér folyt ott, ahol vagy.
2021. febr. 2. 14:35
 15/30 A kérdező kommentje:
#13, nem véletlen hogy nagy részük szellemház. Nem én vagyok az egyetlen "kényes" ezek szerint.
2021. febr. 2. 14:37
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Angliában élek. Amikor kijöttünk a férjemmel Gloucesterben telepedtünk le, olyan sorházban ami tipikus angolházak. Pár év ott létunk után jó barátok lettünk a szomszéd házaspárral, akik tősgyökeres angolok, és gloucesteriek. Férjem mondta, hogy az utcánkban a sorházak között van egy üres telek amit megvennénk, és az angol építési szabályoknak megfelelően odaépítenénk a hűzunkat, illeszkedve a sorházhoz. De az angol barátunk elmondták, hogy sosem fogunk engedélyt kapni, sosem fogják eladni a telket. Az mindig üres telek marad. Elmondták, hogy volt ott lakás, csak kegyeleti okokból az önkormányzat ledozerolta.Nem csinálnak semmit, és nem lehet semmi ott ( se lakás, se parkoló, semmi) mert nem akarják felásni az egész telket, mert félő lehetnek még emberi csontok ott. A híres West házaspár élt ott. Sorozatgyilkosok voltak, nagyon sok embert megöltek. Mesélték, hogy a férfi útépítésen dolgozott, gyanítják, hogy sok eltűnt nőt ő tűntetett el építkezés folyamán. Utánaolvastam a gyilkos házaspárnak, és örülök, hogy végül nem lett a tervünkből semmi. Nem szívesen építkeztem volna úgy, hogy lehet vannak még ott csontok.( bár kétlem, hogy lenne, de ugye a helyiek pletykája szerint lehet)
2021. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
39%

Naná!


[link]

2021. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

#16, huh ez érdekes. Igen, hallottam a párról valamilyen nyelvi magazinba.

Ez jó ötlet, én is ledózeroltatnám az ilyen házakat, bár valami emlékművet azért tennék oda.

2021. febr. 2. 14:49
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Pappal,meg szenteltetném majd utána .
2021. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Eladó volt az utcánkban egy ház ahol köztudottan megölte a férj a feleségét utána meg önmagával is végzett. Még az utca azon oldalán se megyek szívesen főleg nem úgy hogy ismertem őket. Képtelen lennék beköltözni olyan házba amiről tudom hogy emberölés történt. Ha már ott laknék és úgy tudnám meg az akkor dőlne el hogy hogy érzek a ház iránt. Egyébként ha idegenek törtek be és úgy öltek volna meg valakit azok már tudják hogy hol érdemes megközelíteni a házat nem probléma megtenni nekik mégegyszer.
2021. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!