Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a vèlemènyetek Pètfürdőről?

Mi a vèlemènyetek Pètfürdőről?

Figyelt kérdés

Költözès miatt èrdekelne, èrdemes ott házat venni? Milyen a környèk,emberek,èlet?

Veszprèm környèkèn nèzelődünk ès Pètfürdőn lenne egy ingatlan ami tetszene...



2021. febr. 5. 04:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Párommal 2 éve költöztünk Pétfürdőre előtte Ajkaiak voltunk mindketten. Csak azért jöttünk ide mert találtunk egy panelt ami 2 szobás 55nm² és került 6 millióba


Milyen itt lakni,ez egy falu szóval unalmas, van egy posta,egy Spár,egy pékség ennyi.

A Posta már 16kor bezár, a Spár és a pékség 18 kor

Az élet itt nulla,semmi nincs itt.

Az emberek zárkózottak,2 év alatt egy szomszédot sem tudunk megismerni,mi párommal próbálkoztunk,kedvesek voltunk mindvégig,de ami nem megy nem kell erőltetni,de igazából az is feltűnt,hogy itt egy szomszéd sem beszél egymással nekem ez fura.


Miben jó Pétfürdő? Kb bárhová eljuthatsz fél órán belül kocsival !!!!

Veszprém 20 perc

szfvár 20 perc

Pest 1 óra

Balatonfűzfő 10 perc

Siófok fél óra

2021. febr. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

#1 vagyok

Igazából ott tartunk,hogy inkább elköltöznénk innen párommal szfvár irányban

2021. febr. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Kedves #1 válaszoló, Pétfürdő nem falu. Község.

És kiegészíteném azzal is, hogy van óvoda, iskola, könyvtár, vendéglő, cukrászda, sportpálya és egy csomó játszótér.

Van élet, csak meg kell keresni.


Kérdező: 25 éve lakom itt, nem olyan sivár a hely, mint az első lefesti. Nyilván aki "frissen" érkezik, meg kell ismernie a helyet, embereket. És bármely hihetetlen, a szomszédok igenis beszélnek egymással.

2021. febr. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%

Van cukrászda ami száraz gagyi sütikből áll. Ízlések és pofonok


Óvoda és iskola mellett lakunk,alig látok még gyerekeket is.


Oké van sportpálya én 2 év alatt senkit nem láttam játszani rajta.


légyszîves említs meg a trágya gyárat is meg azt,hogy még szellőztetni sem lehet a lakásban mert büdös van kint

2021. febr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Minden reggel arra kelek,hogy büdös döglött halszag van

Mind a gyárból jön

Nem véletlenül ilyen olcsóak a lakások, házak

2021. febr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Arról nem is beszélve,hogy a posta 16kor zár,és aki pont 16 végez a munkahelyén, esélye sincs feladni a csekkeket,elkell menni Várpalotáig


Na például Várpalota egy jó hely,ott van élet,van uszoda, sportpálya, edzőterem,szolárium,szauna

2021. febr. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Akkor légyszíves költözz el minél előbb, hogy ne rontsd tovább a levegőt a savanyú stílusoddal.

Igen, itt van a Nitrogéngyár, ami nem kevés embernek ad munkát, még a környékbeli településekről is.

Az meg nem tudom, hogy csináljátok, hogy egyszerre laktok az ovi, meg a suli mellett, mert több utca van köztük.

2021. febr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Azért ne hasonlítsunk össze egy nagyközséget egy várossal, ahol kb 5x annyian laknak. Még jó hogy több a lehetőség Palotán.
2021. febr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%

Ez nem savanyú stílus hanem őszinte nyers igazság,te nem érzed minden nap azt a bűzt ami árad a gyárból


Spárral szemben lakok

Spar mögött óvoda

Velem szemben 2 tömbbel arrébb az iskola

2021. febr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

Pétfürdő palota 5 perc kocsival

Ezért említettem meg a kérdezőnek,hogy ha nagyobb lehetőséget keress menjen inkább palotára jobban jár


Képzeld mi is épp költünk el innen

2021. febr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!