Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki ledobott egy fotelt az...

Valaki ledobott egy fotelt az emeletről. Most mit csináljunk?

Figyelt kérdés

3 emeletes társasház földszintjén élek a családommal és reggel fél 7kor hatalmas csattanásra ébredtünk. Azt hittem hogy összeütközött 2 kocsi vagy elütöttek valakit de amikor kimentem az utcára, ott hevert a földön egy fotel. Néztem felfelé, semmit nem láttam de az egyik erkélyről eshetett ki. A hóvirágokat is agyonnyomta, teljesen összetörtek szegények.:( de pár darab megmaradt szerencsére. Apukám megemelte a fotelt , 30 kg körüli lehet ha ráesik valakire az biztosan ott marad nem értem hogy lehet valaki ennyire felelőtlen vagy szemétláda. Hogyan tudnánk kideríteni hogy ki tette ezt? Idehívtam a volt pàromat akivel pár hónapja szakítottunk de jóban maradtunk, ő is nagyon meg van döbbenve. Egyszerűen szóhoz sem jutunk ezen. Végig kéne kérdezni a lakókat.

Szerintetek hívjunk rendőrt?

26/n



2021. febr. 13. 11:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Idmeretlen tettes ellen feljelentést tesztek, a rendőrség meg kideríti, ha kideríti. Hívjatok rendőrt a helyszínre.
2021. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlen tettes*
2021. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Rendben.. egyszerűen nem értem mi visz rá egy embert ilyenre...
2021. febr. 13. 11:15
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kidobták, nem kiesett.
2021. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Dobjátok vissza.
2021. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
XD köszi de inkább komoly válaszokat várunk, ha ez ráesik valakire az nem éli túl ez így nincs rendben
2021. febr. 13. 11:24
 7/23 anonim ***** válasza:
25%
Akire ráesik, az úgy jár, mint szegény hóvirágok 😀 teljesen összetörnek, ezt helyesen demonstráltad 😀
2021. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy tízemeletes ház esetében körülményesebb lenne a helyzet, de a három emelet jelentősen leszűkíti azoknak a körét, akik számtásba jöhetnek eme garázdaság tekintetében. Rendőrt kell hívni. Kivizsgálják - vélhetően. Egy 30 kilós bútor hagy valamilyen fizikai nyomot a nyílászárón vagy az erkély korlátján... Aztán lenyomják az illető torkán tövig a dákót, - hadd szokja.
2021. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
ez a 8kerben nalunk szinte mindennapos.
2021. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem nyomnak le semmit, lesz egy ejnye-bejnye meg egy megromlott szomszédi viszony és csá.
2021. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!