Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Újpesten hol van no-go zóna?

Újpesten hol van no-go zóna?

Figyelt kérdés

Egy korábbi válaszban valaki azt írta, hogy Újpesten is van no-go zóna. Én 10 éve költöztem el az Árpád út elejéről, és nem emlékszem, hogy lett volna ilyen. Írjátok meg, hol, és kb. mióta van!

A futball-meccsekre ne térjetek ki, mert az közismert! Csak ami azon kívül van.



#Újpest #no-gó zóna
2021. febr. 14. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tudok róla hogy lenne. Rákospalotán sincs, pedig az inkább Svédország.
2021. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
nincs ilyen.
2021. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Budapesten nincsenek no-go zonak. Van egy-ket dzsuvas kornyek (Hos utca, Nepliget es a palyaudvarok kornyeke) ... de ezek is inkabb putrisak mint veszelyesek.
2021. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 & 2 Szerintem sincs, engem is meglepett, amikor ezt olvastam.
2021. febr. 14. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, pedig a volt osztálytársam is arról mesélt, hogy mennyire nem szereti kint hagyni a kocsiját az utcán, mert teli van brazilokkal a környék. :D Újpesten lakik.
2021. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Újpest melyik részén? A "Városkapunál" laktam, soha nem volt rossz érzésem. Igaz, 10 éve elköltöztem.
2021. febr. 15. 08:33
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Magyarországon nincs no-go zóna. Aki nem hiszi, menjen el egy nyugat-európai/amerikai nagyváros ilyen övezetébe, és meglátja, hogy a Nyócker, Avas, Ózd és társai ahhoz képest a nyugalom biztonságos szigete!
2021. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

eleve a nyócker már régen nem az ami volt,hogy cigók,bűnözők meg ribizlik mindenhol.

vietnámi meg kínai negyed lett az egész.

ők meg jönnek mennek az 50 millás verdákkal meg főzik a bűzlő ételeiket kutyát patkányt meg ki tudja még mit a panelban,de ennyi.

újpest meg egy kimondottan drága hely,szinte elit környék.

káposztásmegyeren 6-800e a lakások négyzetméter ára.

2021. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy van no-go zóna, az újpesti szennyvíztisztító teleptől északra van egy ártéri erdő (Palotai-sziget), ahova előszeretettel mennek kirándulni az emberek... mindaddig amíg meg futnak bele aberrált, meleg, nudis emberekbe, mert oda járnak ki paráználkodni.
2021. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!