Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van bosszantó szomszédod?...

Van bosszantó szomszédod? Mivel tud a legjobban kiakasztani?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 21:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Nincs, hala istennek. Mondjuk 4 szomszedog nem is ismerem... Alig talalkozok veluk
2021. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Akkor akasztana ki, ha egesz nap qrva hangosan dolgoznak valamin...
2021. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Társasházban lakom, a felettem lévő lakásban egyetemisták élnek. Rohadt hangosak. Állandóan ordítoznak, rohangálnak és bömböltetik a zenét. A "kedvencem", amikor a hálóm fölött lévő fürdőszobájukban ordítva okádnak az éjszaka közepén.
2021. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Volt itt nemrég egy öregasszony, aki napi két alkalommal hangosan kopogott az ajtón, majd leordított, mert fűszag van az egész lakásban miattam (ami totál baromság). Aztán kopogott még pár napon keresztül, de végül megunta, mert senki sem nyitott ajtót.
2021. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Nekem alapvetően jó szomszédaim vannak. Egy van, aki néha szól, hogy ne most gyakorolják, pedig ő is zenész és egészen emberi időben szoktam játszani. De vele is jó a viszony.
2021. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
A mostani szomszédaim csendesek, de az előző helyen kiakasztott az ordítozás, ajtó csapkodás, majd hangosan bőgő csaj, ami átment néha szexelésbe. Mindig azon gondolkodtam, hogy hogyan lehet ennyire gyenge önbecsülésű ez a nő, hogy dughat azzal, aki így mindennek elhordja, lehet verte is. Rendőrt is hívott miattuk az egyik szomszédunk, mert egyszer nagyon ordítoztak, de aztán a csaj lelépett, akkor örömtáncot jártunk a szomszédokkal. Azt hiszem 2 hétig voltak együtt.
2021. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Van,mikor ki jön és hangosan azt mondja HEJJJJJJJJJJ, szabályszerűen ordít. 😑
2021. febr. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Rosszul írtam,jól el nyújtja azt hogy HEEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJ
2021. febr. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk van egy öregasszony aki állandóan cseszeget mindenki képzelt indokkal. Mi felettünk lakik és fel akar jelenteni minket mert mi áztatjuk a lakását felfele, ami eleve nonszensz, de voltam fent nála és csont száraz minden. Volt hogy este 10kor jött le hogy megint ázik, mit képzelünk magunkról, milliós kára lett, be fogja hajtani kamatostul.

A csattanó hogy elromlott a WC tartálya, engem kért hogy nézzem meg. Aztán meg pislogott mikor rácsaptam az ajtót.

2021. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
A szembe lévő és hátam mögött lévő szeméttel tüzel, műanyag, ruha, stb. Télen kinn nem lehet tartózkodni. Szemben egy kicsit arráb roma, szemben maffiatag, mert nem dolgozik mégis tele van lóvéval, fekete autókkal jár, van neki három. Balra az a szórakozása, hogy nem köszön, 20 év alatt egyszer sem és az egész családja. Az utca közepén sem jó, mert ott is ugattatják a kutyákat, meg szarattatják a közeli panelból lehozzák. Jó nem is jut eszembe, jót még nem tett itt senki.
2021. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!