Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van bosszantó szomszédod?...

Van bosszantó szomszédod? Mivel tud a legjobban kiakasztani?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 21:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
Mellettem egy negyvenes pár lakik két középiskolás korú kölyökkel. A bejárati ajtójukat úgy csapkodják minden alkalommal, mint szél a budiajtót. Szabályosan beleremeg a fürdőszobám, ami az ajtójuk mellett van. A lakásban elefántok módjára közlekednek, a padló majd leszakad alattuk. És mindig este 10 körül kezdenek el dübörögni a fal túloldalán, de úgy, hogy egy filmet nem tudok normálisan végignézni fülessel, mert túldübörgik. Még 11 körül is simán csinálják, mert hát ugye se apuci, se anyuci, se a kölykök nem kelnek korán. Volt már olyan is, hogy késő este volt, már félig-meddig aludtam, síri csend a lakásban, erre hallom, hogy elkezdenek kopogni a falon. Valamit nagyon benéztek a drágák. Anyuci ráadásul life coach, de a kulturált közlekedést egyelőre nem sikerült elsajátítania.
2021. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
10-es vagyok, miért lett lepontozva? Mert szar helyen élek? ;)) Vicc az egész.
2021. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Néhány éve mellém (fel)költöztek gyarapodó Gyerekezették. Két kb ugyanakkora, földszintes önálló ház az övék és az enyém egymás mellett, max 2 háló de ebbe ők mostmár 3 gyerekkel + 1 állandó vendég a haveréké vagy nem tudom az kié, + még 2-3 sűrűn ide sózott egyéb kölök. Az egész kertjükből játszóteret építettek, focipályával kapukkal, hintapalintával, ugrabugrálóval, homokozóval, stb. Kora tavasztól késő őszig, reggeltől estig torkuk szakadtából ordítanak, főleg az egyik kis pofátlan fiúcskájuk, aki ezen felül sztárjátékosnak képzeli magát... illetve néha hétvégén reggel 7-kor a betonjárdán kosárlabdát pattogtat, rollerezik, átrúg napi 5 focilabdát. Hiába a kertben csinálják és méterek vannak a két ingatlan között zeng tőlük a ház, ablakot nyitni még az átellenes oldalon se lehet. Anyuci az őrszem óvónő, hogy nem őrül meg ettől nem tudom, de a rászólás nem tartozik a feladatkörébe. Mi ez itt, magánóvóda? Vagy játszótér? Kérjen működési engedélyt! Tizedét nem írtam le szerintem amit előadnak, nem lehet velük mit kezdeni hisz ők a gyerekezettek, nekik mindent lehet. Ha elköltözök innen és egy mód lesz rá gondoskodom az idilli új szomszédságukról... Remélem olvassák.
2021. febr. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Engem az eszetlen dübörgéssel tudnak kiakasztani. A nő egész héten itthon van, de mindig vasárnap áll neki takarítani. Nyilván nem az a gond, hogy takarít, de ilyenkor alsó hangon 2 órán keresztül őrjítő dübörgést kell hallgatni. Egy Godzilla-kolónia ehhez a nőhöz képest kutyaf***a. Mintha bútorokat borongatna, csapkod, csörtet, zeng az én lakásom is. Ha mennek valahova vasárnap, reggel felverik az emeletet, de akkor legalább pár óráig nyugalom van. De általában vasárnap délelőtt vagy délután dübörög órákig takarítás címszó alatt. A két gyereke hasonlóan csöndes életmódot folytat. Idegőrlő az egész brancs.
2021. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%

Persze, mindkettő megéri a pénzét.

"A" szomszéd: városról falura kiköltözött "apu", fő hobbija a fűnyírás a világ leggagyibb fűkaszájával, általában 2-3 TELJES nap (7-17 óráig) megy rá a fűnyírásra (nekünk max 1 óra, ugyanakkora a telek). Szeretnek üvölteni egymással a feleségével - mármint nem veszekednek, csak ordítva beszélgetnek egymás mellett állva.

"B" szomszéd: nagyothalló (majdnem siket) nyugdíjas bácsi, akinek látszólag fogalma sincsen a hangok terjedéséről, az ablakunk alatt flexel és köszörül, minden ordít nála (az udvaron hagyott rádió, az udvaron hagyott telefon-kihangosító, stb.) volt hogy nekiállt gazt futtatni a házunkra. Sokszor kopog át mindenféle marhasággal a legalkalmatlanabb időpontokban, persze egy ideje már nem nyitunk neki ajtót, de ez nem elég ahhoz hogy leszokjon róla. Rajtakaptuk már, hogy szemetet szór a mi telkünkre.


És szerencsésnek tartjuk magunkat, mert csak 2 irányból van szomszéd, mögöttünk meg szembe nincs. :D

2021. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, egy-két zajláda magára ismerhetett, mert jól lepontozták a válaszokat. :D
2021. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Lakik egy öregasszony szemben a mi lakásunkkal.

Régebben az volt a szórakozása, hogy 2 "barátnéjával" ha kicsit is jó volt az idő, kiültek a ház elé, a kapu mellé, és onnan bámultak. Aztán ha jöttem haza, mindhárman követték a tekintetükkel minden mozdulatom.

Újabban mániája, hogy a földszinten (ahol lakunk) szokott járkálni, de nem csak télen, hanem ha van egy kellemes pl. 20° kint..

És ezt most ne úgy értsétek, hogy megy pár kört.. mértem, és ált. 20-40 percen keresztül mászkál ezen a 1o méteren

Aztán ha jön valaki, akkor rögtön elkezd hozzá beszélni, de tök hülyeségeket

Már a hideg kiráz tőle, amíg ő kint mászkál, addig én ki se megyek már

2021. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A lépcsőházban kiengedi a kisgyereket a folyosóra játszani, több emeleten is a gyereket hallgatjuk. A vicces, hogy régen egy gyerekes anyuka is lakott itt, ő a mi emeletünkön és neki is a folyosón játszott a gyereke. Az az időszak rosszabb volt, mert a gyerek vitte magával a vijjogó játékait is és azt hallgattuk.


Az még okés, ha a gyereknek a barátja lakik a szomszédban és őt hallgatjuk, amíg egyik emeletről a másikra átrohan a barátjahoz, az is ok, ha a gyereket hallgatjuk, amíg megy a lifthez hogy suliba menjen vagy oviba meg onnan haza, de attól hülyét kapok, amikor a gyerek odakint játszik és őt kell hosszasan hallgatnom.


Anyukámnak 3 unokája van, sokat vigyáz rájuk, érdekes módon elvannak a lakásban, nem mászkálnak ki a folyosóra, plusz anyukám viszi őket erre-arra.

2021. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 vagyok, van egy másik jófej szomszédom is: egy nő a gyerekével. Amint kilépnek az ajtón, a gyerek elkezd üvölteni, és ált 1o perc mire lejutnak kb a 10. emeletről ki az udvarra, és nem túlzok
2021. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
*nem 10. hanem 4. emelet
2021. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!