Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A tulajnak van igaza vagy a...

A tulajnak van igaza vagy a lakóknak?

Figyelt kérdés

Olyan lakásban lakunk a lakótársaimmal, ahol padlószőnyeg van, nem parketta. Megkérdeztük a főbérlőt nem szeretne-e venni egy porszívót ha már olyan lakást ad ki amit rendszeresen kellene porszívózni. A válasza az volt, nem, mivel ez nem tartozik egy lakás felszereléséhez. Ha porszívózni akarunk akkor vegyük meg mi magunk. Sajnos 10 ezer ft alatt nem lehet kapni, többen pedig nem dobhatjuk össze az árát mert akkor felmerül a kérdés “kié a porszívó” ha valaki pl. költözik. Külön pedig nem engedhetünk meg megunknak ilyen költséget mivel másra is jó az a 10 ezer és úgy gondoljuk ha valaki szőnyeges lakást ad ki, akkor az a minimum, hogy hagy ott a lakóknak egy porszívót.

Szerintetek mi a normális?


2021. márc. 3. 14:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is van kiadott lakasom. Ezekutan ugy raknalak ki mint a huzat:D
2021. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Rendben. Még egyszer köszönöm.:) Kedvesek vagytok!
2021. márc. 3. 14:32
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

#12 Nagyon szívesen!


Fordulj nyugodtan hozzánk ha van még kérdésed, örömmel fejezzük irántad empátiánk.

2021. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Jó van na!

Sz...rá alázzátok itt a kérdezőt, pedig azonnal igazat adott mindenkinek. :-)

Egyébként egyetértek a válaszolókkal, ill. én azon is meglepődtem, hogy 10-20e Ft nagy költség egy albérleti lakónak. Pláne, ha már dolgozik, nem egyetemista (ezt nem írtad). A porszívót viheted magaddal, ill. ha saját lakásod lesz, már nem kell rá költened.

2021. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Tele a net használt porszívókkal.Nem mindegyik lestrapált. Sokan váltás miatt hirdetik.
2021. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

6 alberleten vagyok tul mar, soha nem volt porszivo, vasalo, kavefozo, mittudomen mi a lakasokban. Mondjuk az is igaz, hogy padloszonyeges lakast tudatosan nem vettem ki, egyszer majd bereljetek egy normalisabb takaritogepet, aztan meglatjatok majd, hogy mennyi kosz tud beleragadni a szonyegbe, iszonyuan undorito, en mar lattam ilyet :D


Nade, vegyetek egy porszivot, dobjatok ossze az arat. A legolcsobb kb 12 ezer forint, ha majd valaki elkoltozik, es annyira rugozik majd azon a szaros 4 ezer forinton, akkor fogja magat az ottmarado ket lakotars, es szepen kifizetik neki az arat. Nem egy agysebeszet, meg lehet ezt oldani :)


Egyebkent minden lakast rendszeresen kell porszivozni (es takaritani) fuggetlenul a padloszonyegtol :)

2021. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
66%

Szerencsétlen tulaj, hogy ilyen tirpákoknak adta ki...

Nektek kell porszívót venni.

2021. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak aki nem provokatív választ írt.:)

Tényleg nem értem minek támadtatok nekem, amikor feltettem egy kérdést ti leírtátok kinek van igaza, én ezt elfogadtam. Egyszerűen kíváncsi voltam. Nem szeretnék kötekedni senkivel csak érdekelt ennyi.

2021. márc. 3. 14:55
 19/24 anonim ***** válasza:
51%

Ez a kerdes szimplan provokativ.. Hülyeség. En azt nem ertem hogy fordulhat ilyen meg a fejedben de vicc nélkül..

Nagyon jol irtak.. A wc-t is, "berled", akkor neki kene papirt venni hozza, vagy takaritani..?

2021. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is van egy kiadó lakásom és volt ilyen bolond lakóm mint a kérdező...
2021. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!