Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy pékség idén harmadszorra...

Egy pékség idén harmadszorra zár be mert nincs embere a tulajnak – itt tartunk? De azért a tulaj 20 millás sportbömbivel jár?

Figyelt kérdés

Pékség, illetve hálózat több bolttal. Az egyik bolt (lehet több is…) idén harmadszorra zárt be pár hétre. Az ok: nincs ember. Kell pék ugye és kell eladó a pultba. És hol ez mond fel hol az hol mindkettő. És ha nincs ember a bolt zárva marad. Mert a tulaj be nem állna a pultba, odáig nem fajul a világ-még leesne az aranygyűrű az ujjáról.

És ha nincs pultos hiába van pék. És a bolt bezár és akkor a pék se kap pénzt és akkor ő is felmond… önmagát generáló folyamat.

És ott a tulaj kigyúrt kopasz fukszos díszpinty kiszáll a méredrága sportbömbiből és panaszkodik hogy nincs ember és aki jönne az is lelép hamar…

De arról nem beszél a mocsokja hogy minimálbéren dolgoztatna és ezért 12 órát várna el (!!!!)hogy szabni meg betegállomány nem létezik itt hogy úgy indít új dolgozóval hogy 2 hét fizetés nélküli próbamunka…

És még panaszkodik? Rohadjon meg ahol van.


2016. szept. 9. 08:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ahol én lakok, pont ez miatt zárt be egy pékség, egy bolt amit te leírtál.



Ők csodálkoznak, hogy miért nem akar senki dolgozni náluk.

2016. szept. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Valamit mégis jól csinál, hogyha ennek ellenére 20 milliós sportbömbivel jár.


Tanulhatnál tőle :)

2016. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Én itt csak ócsárolást látok.
2016. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem fognak éhen halni, ne aggódj. A legtöbb albán pékség csak egy pénzmosoda.
2016. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

"Mi a kérdés? Én itt csak ócsárolást látok."ű


Én meg tények közlését látom semmi ócsárlást.

Az miért ócsárlás hogy leírom 12 órára akar 8 órás miminálbért fizetni? Kőkemény jogsértés és pofátlanul etikátlan. Ez ócsárlás?

persze nem is talál senkit érdekes módon...

2016. szept. 9. 10:04
 6/27 A kérdező kommentje:

"Tanulhatnál tőle :)"


Aztán mit? Hogyan lopjunk csaljunk hazudjunk? Hoygan verjünk át alkalmazottat vevőt államot stb?

Hogyan legyünk olyan emberek akikre bármikor rátörthetik éjszaka az ajtót?

Kösz nem.

Ezt nem akarom megtanulni.

Akkor inkább járok Suzukival.

2016. szept. 9. 10:06
 7/27 anonim ***** válasza:
7%

Akkor mit sír a szád?


Ő kockáztat és jól él, te rinyálsz és suzukival jársz.

2016. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

??? Hol sír a szám?

Én arra vagyok kíváncsi egy ilyen patkány hogy merészel panaszkodni hogy nincs ember? Mondja csak el miért nincs!

Álljon csak ki!

2016. szept. 9. 11:33
 9/27 anonim ***** válasza:
44%

1-Miért érdekel téged, hogy ő mit csinál (az irígységen kívül)

2-Ha 20 milliós kocsija van, akkor valószínűleg jól csinálja a dolgokat.

3-Ha csődbemegy a pékség, akkor ő megvonja a vállát és belekezd valami másba, amiből lesz pénze.

4-honnan tudod, hogy miből van a kocsija? Az is lehet, hogy örökölte, vagy 10 évig spórolt rá.


Ez így csak az irígységedből fakadó rágalmazás

2016. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Én az ilyesmiről azt hallom (mondjuk főleg albán pékségekről), hogy ugye bejátsszák azt, hogy kasszásnak, péknek felvesznek vkiz x idő próbaidőre. Aztán mikor elérkezne a rendes bejelentés ideje, nem is akarják kifizetni, mert a tulaj vagy vkije sutyiban titokban elemel a kasszából pénzt, aztán azt mondja a kasszásnak, hogy hoppácska, nem annyi van benne, mint amennyinek kellene lenni, ezért vagy nem fizetünk ki, vagy levonjuk a béredből, és nem is foglalkoztatunk tovább, mert akkor mmár adót kéne fizetni.

Na most sok esetben ugye rögtön utána találnak vkit, mert van sok diák, akinek nagyon kéne munka meg vannak olyanok, akiknek nincs más végzettségük... de ugye van, amikor azért szárnyra kap egy-egy "pletyka", mert az egyik megkárosított exdolgozó felrakja facebookra... akkor egy ideig senki nem megy oda dolgozni... vagy épp olyan helyzet van, hogy a felajánlott fizut mindenki, aki elmegy interjúra, próbanapra, kevésnek találja, és akkor pangás van.

2016. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!