Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vettem egy használt skodát,...

Vettem egy használt skodát, azóta úgy néznek rám a faluba mint ha földön futó lennék. Miért?

Figyelt kérdés
Miért furcsa az, ha valaki vesz magának egy használt autót? Mi futhat át a fejükbe? Nem értem hogy miért furcsa a mai világba ez.

2021. márc. 13. 22:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

Mert falu...

Én amikor megvettem az Audimat, egy csomóan azt hitték hogy új, vagy alig használt. Pedig akkor volt 16 éves.

Hetekkel később is visszahallottam hogy a faluban az a téma, hogy ugyan honnan lehetett rá pénzem. Itt aminek eu zászlós rendszámtáblája van, az új autó. 😅


Ne foglalkozz velük, majd megszokják.

2021. márc. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hm értem.
2021. márc. 14. 00:25
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
Ez az egyik hátránya a falunak, én már csak tudom. Az elején fingasz egyet, mire a végére érsz már mindenki tudja, hogy összefostad magad. Ne törődj vele.
2021. márc. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Hát mert megtehetted. Főleg ilyen alvégi településeken, ahol csak canga van, nagyszám az ilyen.
2021. márc. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Rohadt egy falu ez. Megy itt a szemétség keményen.
2021. márc. 14. 11:07
 16/22 anonim ***** válasza:
63%
Mostmár nem vagyok benne biztos, hogy értem a kérdést. Földönfutót írtál, hogy úgy néznek rád. Az azt jelenti, hogy nincstelen, kifejezetten szegény. Tehát akkor most szegénynek néznek, mert csak egy használt Skodát tudtál venni, vagy irigykednek, mert autót vettél?
2021. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
🤦‍♂️
2021. márc. 14. 13:12
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem sokat segített 😀
2021. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem azért néznek úgy mert egy ocska kocsit vettem. Szerintem jó kocsi. Skoda 1.6 Tdi.
2021. márc. 14. 13:22
 20/22 anonim ***** válasza:
77%

Értem, de akkor rosszul tetted fel a kérdést, mert ahogy írtam,a földönfutó mást jelent.

Így viszont egyértelműen irigység. Nagyon sok ilyen ember van, nem csak faluban, de ott jobban feltűnik. Pl. egy ismerősöm vett egy harmadik autót magának, egy kis sportautó 1.5millió Ft. Én nemrég vettem egy szaunát otthonra, 600.000 Ft Mégis állandóan megjegyzéseket tesz, a szaunával kapcsolatban. Egy másik elment a családdal egy magyarországi hotelbe(pár éve) én kevesebb pénzből Horvátországban voltam, az sem tudta feldolgozni, hogy én "külföldre járok nyaralni"

Ez egyébként régen is így volt, annyi edzük nincs, hogy te esetleg megspóroltad rá a pénzt, ők meg elcigizték, vagy bármire elköltötték.

2021. márc. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!