Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Használt deo-stiftet vettem a...

Használt deo-stiftet vettem a Rossmann-ban. Mit várhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Deo-stiftet(Old Spice) vettem a Rossmann-ban. Le volt árazva 500 forintra(kiárusítás). Ugye amikor nincs használva, tükör sima az anyag amit a hónajadra kensz, miután leveszed a kupakot. Nagyon jó, a háromból az egyik (a hátsókat vettem el a polcról), azt vettem észre, hogy egyáltalán nem tükörsima. Valami pici szöszmösz vagy ilyesmi is van még rajta és abszolút látszik hogy ez használva volt. Mit várhatok? Nyílván vissza fogom vinni holnap reggel és panasz könyv ha nem adják vissza a pénzt. Járt már valaki így? Erre fel, megmutattam édesanyámnak és mondja hogy nem egyszer látta hogy például néhány barnább bőrű nők a Rossmann-ban a rúzsokat kenték magukra, vagy férfiak akik használták a spray-t és nem vették észre az eladók. Sajnos én erről nem tudtam. Pedig pont azért mentem a fő utcaiba, nem a plázába, mert azt hittem ilyesmi ott nem történik, még biztonságis is szokott lenni. Mondjuk, amikor mentem pont nem volt.


2021. márc. 1. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És hogyan akarod bizonyítani, hogy nem te használtad otthon?
2021. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem hiába viszed vissza még ha igazad is van nem kapod vissza az árát a panaszkönyvet is hiába kéred el nem tudod bizonyítani az igazad

Hiába van meg róla a számlád

2021. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1# Ne viccelj már, gondolod majd én szemétkedni akarok velük, mert nincs jobb dolgom, mint hogy vissza menjek a boltba ilyen piszlicsáré dolgokért, nem? :S


2# Van egy érzésem hogy hiába lesz, de attól még nem hagyom veszni. Bizonyítani? Ők is tudják hogy szokták próbálni kifejezett egyének ezeket a dolgokat. Nem hinném, hogy nem lennének tekintettel arra, hogy mondjuk egy barnább bőrű ember használta, aztán akkor használjam majd én, nem?...


Becsomagoltam legumizott zacskóba, holnap viszem nyitásra.

2021. márc. 1. 21:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis visszamész ilyen piszlicsáré dolog miatt. Én nem erőltetném mert semmire nem fogsz vele menni. De ahogy gondolod. Okvetlenül írd meg mit mondtak.
2021. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A piszlicsáré dolgokat a szemétkedésre gondoltam. Az, hogy valaki használta a stift-et, majd megvettem és hogy én azt használjam majd ezekután, egyáltalán nem mondanám piszlicsáré dolognak véleményem szerint. Mindenképp megírom amit mondtak.
2021. márc. 1. 21:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én arra lennék kíváncsi, hogy mit fogsz írni a panaszkönyvbe ha nem adják vissza a pénzt, mert szerintem nem fogják ezzel az erővel bárki vissza vihet bármit amit már félig elhasznált


Ne érts félre én elhiszem neked,hogy így jártál engem is bosszantana nem is kicsit de sajna így jártál:-(

2021. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

#5

Én megértem a problémádat. Engem is valószínűleg annyira felb@$zna, hogy majd felrobbannék. Hiába egy párszáz forintos cucc akkor is idegbeteg lennék napokig. De sajnos hiába. Nem tudsz ezzel mit tenni. :/

2021. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 Leírnám ami történt, hogy várom a szíves válaszukat és azt hogy milyen megoldást találnék erre megfelelőnek, mint például fogni, berakni egy zárt vitrinbe az ilyen jellegű dolgokat vagy gondoljanak ki valamilyen megoldáshoz vezető utat. Nem véletlen van a biztonságis folyamatosan az ajtónál, ráadásul ezek a neszeszerek az ajtóval szemben vannak. Nyílván, bárki vissza vihet bármit, de mint mondtam, minek vinném vissza? 1 napja vettem, még ha használtam is belőle, abból édes kevés hiányzik. De nyílván nem így történt és abszolút másról szól ez a történet.


Nem szabad feladni. Nekik potom pénz, nekem is, de sokaknak nem! Ebben nem egyedül vagyok benne, hanem mindannyian benne vagyunk.

2021. márc. 1. 22:15
 9/12 A kérdező kommentje:
#7 Már nyugodtabb vagyok, mint 2 órája voltam. Lesz ami lesz, nem igaz? Legalább több ember megtudja, hogy hol ne vegyenek ilyesféle dolgokat a legrosszabb esetben. Nem hagyhatom annyiban! Valakinek muszáj valamit tenni, különben ez lesz a norma, utána pedig ki tudja mi lesz a norma? Használt fogkrém és a többi? :\
2021. márc. 1. 22:18
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Én ezért szoktam mindig levenni a kupakot, belenézni a dobozba. Hajfestékkel már jártam úgy, hogy hiányzott belőle a színező krém, de az oxi meg benne volt. A deokon is általában szokott lenni fólia, amit én veszek. Persze volt már, hogy a Müllerben rám szóltak, hogy ne nyitogassam, de basszus, néha tényleg muszáj megnézni. A sminkeknél szoktak lenni a teszterek, de most a covid miatt nem lehetnek kint, ezért sokan a rendes termékeket bontogatják, kipróbálják, majd visszateszik a többi közé. A vírus előtt a tinilányok konkrétan oda jártak sminkelni suli után.
2021. márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!