Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi csináljak, ha a lány fel...

Mi csináljak, ha a lány fel akar jönni hozzánk, de é meg szégyellem a lakásunkat?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam volna egy csajjal, de mivel ilyen fos az idő, ezért áttettük a dolgot holnapra. Viszont a csajszi azt mondta, hogy ne aggódjak, ha holnap is ilyen fos idő lesz, akkor szívesen feljönne hozzám...


Viszont én még a családommal élek, ráadásul egy kisebb panelba. Nem vagyunk valami gazdagok. Mamám velünk él, mivel gondozni kell folyamatosan. Anyukám és Apukám meg itthon van egész nap, mivel home officeba dolgoznak. Apámmal van közös szobám.


Mit tudok csinálni? Konkrétan egy szabad zug nincs a lakásban, ahol kettesben tudnék lenni a lánnyal. A falak vékonyak, minden beszéd kihallatszik. Plusz a látvány, hogy ennyien össze vagyunk, zsúfolva egy kis panelba... Ami ráadásul elégé lepukkant. Hát elég nyomasztó. Ha ezt észreveszi a lány sírva fog elrohanni. Milyen alternatívát tudnék kitalálni, hogy elkerüljem azt, hogy feljöjjön hozzánk?



2021. márc. 15. 15:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%

Figyu, teljesen őszinte leszek és előre bocsi, ha bunkó is!

Ha én lennék a lány helyében, hát, nagyon kiakadnék. Nem mondom azt, hogy emiatt elhagynálak, de nem igazán mennék többet hozzátok. Ő azért szeretne felmenni hozzád, mert veled szeretne lenni, mivel minden zárva van nem tudtok kettesben pl egy kávézóba beülni. Esetleg azt is számításba lehet venni, hogy már többet szeretne, gondolom érted mire gondolok. Az is lehet, hogy az ő szülei nem is tudnak rólad és ezért gondolta hogy jobb lenne nálatok. Ezt nem tudhatjuk. 🤷🏻‍♀️

Amúgy nem akarsz a szüleiddel beszélni, hogy jó lenne neked egy külön szoba, nem megoldható valahogy? Esetleg a költözésen nem gondolkoztál? Tényleg semmi közöm a pénztárcádhoz, de így nem fog normális lány felmenni hozzád. Beszélgetni sem tudnátok, mert vagy a fater vagy a nagymuter ott hallgatózna. Szegény kiscsaj, milyen zavarban lenne már? 😬

2021. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

Hogyha tetszel.a lánynak meg fogja érteni hogy nem tud hozzád fölmenni. Nyilván azt hiszi.hogy van sajat szobád.

Igyekezz elköltözni mert pokoli lehet.

2021. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

"11Ha én lennék a lány helyében, hát, nagyon kiakadnék."

Hát látod, Kérdező, ez egy jó teszt lesz, nem a vagyoni helyzetedért akar veled ismerkedni. Ha olyan érzékelten faék, mint a 11-es, vagy mint a családgyilkos-természetű, rokont kihajító "temetőszökevény jajjveszékelése"-ről író kegyetlen 5-6, nem fogja megérteni, hogy nehéz helyzetben vagy, és akkor jobb is, ha nem folytatjátok.


Két home office-ban dolgozó szülő pont elég akadály, amit megért egy érzékeny lélek.

Tényleg nagyon rossz, hogy sehova nem lehet beülni egy teára, beszélgetésre, de drukkolok, hogy ezeket a nehézségeket legyőzzük, és ne menjenek rá az emberi kapcsolataink.

2021. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
27%

Ezt igazságnak hívják, nem érzéketlenségnek 🤭 Nem mindenki szereti, ha éppen csak ismerkednek és a szülők/nagyszülők egyből ott lihegnek a nyakukba, hallanak és látnak mindent! Igen, fordított helyzetben kiakadtam volna.🤷🏻‍♀️


Az érzéketlen faék 11-es voltam

2021. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
27%

Jesszusom hogy lehettek ilyen onzok..

Rajuk szorul az idos mama.. felnevelte a gyerekeit o is adta volna otthonba mert nem tud toluk szexelni?

Ha a lany ezert elhagy akkor legalabb kiszurtel egy onzo k..vat.

Es igen, mihamarabb igyekezz elkoltozni. Ebben igazuk van.

2021. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek a lányhoz! :)
2021. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!