Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen volt életed legrosszabb...

Milyen volt életed legrosszabb szomszédja?

Figyelt kérdés
Bármi érdekel a rossz szomszéd sztorikrol, mivel idegelt ki? Bosszút álltál vagy továbbálltál?

2021. márc. 25. 08:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Kertesház, az első lakásban egy már nyugdíjas férfi lakik.

Régebben délelőtt nyitott ablaknál full hangosan operát énekelt... mostanában inkább k*rvaanyázik, szintén nyitott ablaknál. Anyának egyszer elege lett, odaállt az ablaka alá, felvette hangrögzítővel az ordibálását, majd a bazinagy hangfalunkra rácsatlakoztatta és visszajátszotta neki. Azóta nagyjából csend van :D

Nem beszélünk egyébként egymással, mióta kis híján ránk gyújtotta a házat. Az egyik kéménye olyan sz*r állapotban van, hogy a legkisebb szikrára is bármikor kigyulladhat, mikor pedig szüleim ezt jelezték nekik, szimplán leközölte, hogy nem érdekli, égjen csak a ház. Azóta szüleim megtették a lépéseket, a kéményét letiltatták, de azóta is haragban vagyunk.

2021. márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Opera és krv@@ny@zas XD igen nagy atmenet. Anyukad király!:D
2021. márc. 25. 10:08
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Kerítés a szomszédé, neki kell a szabályok szerint javítani, vagy újjáépíteni, ha már javíthatatlan -ha szemben állunk a telekkel, a jobb oldalt kell mindenkinek javítani-. Ehhelyett iszalagot futtatott rá, én meg leszedtem, nehogy összedőljön a rozoga kerítés, és még ő szólt be nekem. Szerintem nem tudta, hogy neki lenne tennivalója a javítást illetően. És a betonalapba rést farigcsáltak, hogy a feltöltött telkükről az esővizet áteresszék hozzánk, ahol alacsonyabb a föld szintje. Ilyen gettókertesek, ikerházban, ahol olyan, mintha lenne kertje, de igazából megfordulni is alig lehet a kicsi helyen, és próbálták nyújtani a teret mi felénk.
2021. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére már elköltöztek.
2021. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
27%

'megvették a telket"


Olyan nincs hogy csak úgy megveszik a telket, ha nem eladó.


Ezek szerint ez egy normális környék. Szomszéd normális, semmi extra.

1x volt olyan hogy a kis hülyék nyáron nagyon buliztak, ment a pronyó zene hanalig.

2021. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
A mostani szomszédaim is elég idegesítőek. Menedzser apuka és life coach anyuka két gyerekkel, iszonyatos dübörgéseket produkálnak. Civilizáltan közlekedni nem tud egyik se. Az ajtók módszeres megerőszakolásáról meg ne is beszéljünk inkább. A legrosszabb szomszédaim viszont a csepeli panelvilágban voltak: fölül egy örökké fúró-kalapáló Mekk mester, alul egy cigány család 2 gyerekkel. Alul folyamatosan ment a zsibvásár, hatalmas csapkodások és óbégatások közepette. A kölykök még éjfél körül is viháncoltak. A lakásból nagyon durva szag áradt, plusz masszívan dohányoztak is a szülők, úgyhogy ablakot nyitni nem lehetett tőlük, mert percek alatt elárasztotta a lakásunkat a bűz. Kutya is volt természetesen, amelyik folyton vonyított, míg nem voltak otthon. Elköltöztünk, pedig velünk egy emeleten mindenki rendes volt, az oldalsó szomszédainkat konkrétan soha nem is hallottuk. De ami alul-fölül ment, azt már nem lehetett bírni.
2021. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
86%

Fél évig a kertemben tartotta a tyúkjait. Többször szóltam hogy vágja le a szárnyaikat, vagy tartsa zárt térben őket, ne nálam legyenek.

Csak röhögött, nem vett komolyan, nála amúgy se fértek el a többi állat miatt a tyúkok.

Egy nap légpuskával kilőttem párat, azóta egymást jelentgetjük. Én semmi büntetést nem kaptam, de ő tuti kapott pénzbirságot és már nincsennek állatai se.

2021. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
99%

Huszonévesen a párommal egy téglaépítésű lakásban laktunk, a felső szomszédunk kb egy-másfél éven keresztül egy börtönviselt strici-drogdíler volt, a füvet is a lakásban termesztette, mindig éreztük az aratás szagot a lépcsőházban három havonta. A lakás a szülei nevén volt, előtte ők laktak ott, azok normálisak voltak, de amikor a gyerek kijött a börtönből beköltözött hozzájuk, onnantól minden nap legalább 2-3 alakalommal iszonyat módon ordibáltak egymással, aztán a szülők hamarosan elköltöztek valahova, a srác meg ott maradt egyedül és ekkor kezdődtek az igazi bajok.

A dílerkedés miatt napi szinten jöttek-mentek az éjszaka közepén a lépcsőházban trappolva a megrendelők, rohadt hangosan, nagy társasággal, állandóan fölébredtünk rá, hogy viháncolnak a lépcsőházban akár hajnal kettőkor. A ku*vákat éjjel-nappal dolgoztatta random időpontokban, nagy szerencsénkre pont a hálószobánk fölött volt a ku*vaszoba, és amikor már hallotuk a kihúzható kanapé hangját tudtuk, hogy jön az egy órahossza műsor. Na azt is érdekes volt hallgatni, volt hogy olyan hangosan sivalkodtak, hogy már a tévé se nyomta el, inkább mi is nekiálltunk hangosan szexelni 😂 (ezek ugye nem azok a prémium kategóriás ku*vák voltak, hanem azok az olcsó, randa telepiek, szóval durván tudtak óbégatni dugás közben.) meg néha elég röhelyes dolgokat kiabált egy-egy perverzebb kuncsaft, az azért vicces volt.

Ezek mellett minden hétvégén péntek-szombat buli, vasárnap after kizárólag hangos mulatós zenével, az erkélyen köpködő, csikkdobáló paraszt vendégekkel. Minden virágládám meg az erkély is tele volt csikkekkel, nem győztem összegyűjtögetni és kidobálni. De volt, hogy használt koton lógott a muskátlin reggel, na azt a virágot inkább ki is dobtam ahogy volt, ki tudja milyen kankós ku*vában járt az a koton...

Aztán tavasszal-nyáron az igénytelenje amikor már nem tudott elmenni a retkes vécéjéig másnaposan, úgy döntött, hogy az erkélyen hányja ki a tegnapi borossöröspáleszt, aminek nagy része a mi erkélyünkön landolt, na ott végleg berágtunk a párommal, fölmentünk balhézni, (azelőtt nem mertünk, mert egy bűnözővel azért mégse emberkedünk ha nem muszáj. Hiába nem volt a gyerek egy félelmetes kinézetű, azért elég érdekes alakok jártak hozzá bulizni.) emlegettünk neki rendőrt, meg mondtuk neki, hogy találja meg a vécét ha okádni akar, erre hozzánkvágott egy húszezrest, hogy bocs, de nem bírtam a vécéig... persze ettől függetlenül máskor is leokádta az erkélyt.

Meg is gazdagodtunk volna a húszasaiból, ha a rendőrség végül nem jön érte. Az is érdekes volt, kijöttek vagy tizen, kutyával meg mindennel. Kisbusszal vitték a termelői cannabist elfele, kinn voltak egész nap, szerintem az egész lakást kipucolták. Ahogy kivitték az ajtón a csávót, az egész ház ünnepelt. A hatvan éves szomszéd néni tapsikolva ugrált a folyosón. Mindenkinek elege volt már belőle.

2021. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Sok zavaró szomszéd van körülöttünk, nem tudnám eldönteni, melyik a legrosszabb. Több olyan van köztük, akik egész télen füstölnek, néhányan nyáron heti két háromszor grilleznek és füstölnek, valamint dohányoznak az a füst is átjön, ilyenkor senki nem tud kimenni a kertjébe, se ablakot nyitni, se kiteregetni nem lehet. A nyugdíjasok felénk is lehetőleg hétvégén nyírják a füvet, vágják a fát. Akik hajnaltól késő estig dolgoznak, azoknak egész nap ugat és vonyít a kutyájuk. Nem írom le, hogy hol lakunk, mert el szeretnénk adni a házat. Gyerekek a kismotorral az úttesten hangosabban bürrögnek, mint egy traktor. Színes bőrű család is van kicsit messzebb, akik rendszeresen dajdajoznak és sokszor még fényes nappal is tűzijátékot lőnek fel.
2021. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
97%
Panelház. 2. emelet. Közvetlen mellettünk levő kisebb lakásban cigánymaffia. 2 kínai fiatal férfit tartottak fogva a lakásukban. És ez most halál komoly. A gondnoknőnk egy erkélyről leengedett kosárba rakta néha nekik az ételt, amire odaadták a pénzt, hogy vegye meg nekik valamelyik lakó a házból, a közeli LIDL-ből (szintén leengedték a kosárban a manit). A cigók nem voltak rendszeresen otthon, az egy frankó fogolylakás volt. Ráadásul a 2 kínai sem volt együtt ott soha, váltogatták őket, azt sose tudtuk meg, hová vitték el őket állandóan és honnan hozták őket vissza, de talán jobb is. Valaki a házból végül megelégelte a dolgot, és kihívta a yardot. Mivel a rendőrség nem tudott hozzájuk bejutni, a mi lakásunkba kértek engedélyt belépni, azt a mi erkélyünkről konzultáltak az egyik kínaival, amelyik épp ott volt. Az már annyira félt, hogy elmondott mindent a rendőröknek, hálistennek a "maffia" rövidesen eltűnt onnan mindörökre.
2021. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!