Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kisgyermekes családok akik...

Kisgyermekes családok akik panelban laktok hogyan bírjátok ? Szomszédokat zavarja a gyerek zaj ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Én a szomszéd vagyok, igen. az ugrálas, szaladgálás, ha felülről jön az pokoli.
2021. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Alsó-oldalsó szomszéd vagyok. :)

Szerencsére a gyerekek nem non-stop rohangálnak, azt a napi párszor 10-15 percet - meg az újszülött sírását fürdetésnél - simán kibírjuk.


Engem sokkal jobban zavar, hogy a felettünk lakóknál az anyuka folyamat üvöltözik a gyerekekkel (voltunk nála, "ő ilyen, ne szóljunk bele". Hát oké, de akkor ő se jöjjön le, mikor énekelek vagy fúrunk ;))

2021. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
A felettem levő lakásban kisgyerekesek laknak. Alapból nem zavarnak, viszont az már zavaró, hogy a gyerekek még hajnal egykor is rohangásznak és visítoznak. Ilyenkor már aludniuk kéne.
2021. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!