Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyi probléma szokott lenni...

Mennyi probléma szokott lenni lakótársakkal?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek egyetemre és valószínűleg albérletbe kell majd mennem, barátok nélkül. Még nem laktam együtt idegenekkel, még kollégiumban sem. Csak olyasmi érdekelne, hogy az embereknek mi a véleménye általánosságban a lakótársakról.
2021. ápr. 5. 00:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6%
#9 Nem tudhatod, hogy kérte-e a lakótársa a 6-os válaszolót, hogy mosogassa el a cuccait.
2021. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha rendszeresen tudomásul vette hogy elmosogatnak helyette, és nem jelezte hogy "figyu, köszi de nem szükséges, nem szeretném hogy ezt így csináljuk" akkor kért belőle. Ilyenkor azonban illő valamiféle viszonosság.
2021. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nekem még a szobatársi időből volt igazi gyomorgörcs.


Én már dolgoztam, akkori szobatársam (albérlet, nem koli) pedig egy betegség miatt teljesen lecsúszott, meg mindig is eléggé lecsúszott volt.


Egész napja abból állt, hogy felkelt délben, filmeket nézett, játszott. Este 10-től pedig nekiállt tanulni. Ha szóltam, nem-e lehetne máskor akkor meg neki állt feljebb, hogy "megtanulod helyettem?".


Betegsége miatt egy ideig kórházban is volt. Akkor egy ideig járt fel az anyja. Aki ott aludt nálunk akkor. Csak hát este horkolt baromi hangosan, másrészt 20-on pár évesen nem annyira jó egy 50+ ember társaságában lenni.


A másik lakó szobájába jártam át aludni, ami nyilván neki is kellemetlen volt.


Aztán a betegsége már elmúlt, de a "látogatások" megmaradtak, teljesen oda szokott az anyja, barátnője, és nem kicsit kellemetlen, amikor 2-3-an vannak körülötted és leszarják, hogy amúgy te fizeted a szoba másik felét.


Aztán el is költöztem.


Másik albérletben 3-amn voltunk, 3 szoba. Volt egy srác, konkrétan nem ismerném meg az utcán annyira nem láttuk soha. Viszont néha feljött anyja a párjával. Aztán volt, hogy arra keltem, hogy mocskosul hangosan nyögve, ordítva kefélnek a fürdőszobában zuhanyzás közben.


Aztán úgy nyilván jön ilyenkor a kellemetlen beszélgetés, hogy figyu, anyád ne itt keféljen már a mi albérletünkben, nem otthon van... :D

2021. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ezen az utolsó történeten őszintén felnevettem :)

2021. ápr. 9. 01:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!