Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jól sejtem, hogy semmit sem...

Jól sejtem, hogy semmit sem tehetünk?

Figyelt kérdés

A kertünkben nagyon kellemetlen sípolást hallottunk amitől szinte egyből meg is fájdult a fejünk, némi nézelődés után felfedeztünk valamit a hátsó szomszéd kertjében, kis rákereséssel egyből be is bizonyosodott a gyanúnk: uh-os macska és kutyariasztó.

Nekünk nincs semmilyen állatunk, viszont a kihelyetett készüléktől kb 3-4 méterre szoktuk felállítani a gyerekeknek a medencét, ott van a homokozó, trambulin, nyársaló hely... az egész hátsó kertünkben hallani lehet, így a gyerekeket sem engedjük hátra, ők is azt mondták, hogy rossz a fejüknek.

Ha nem lehet megegyezni a szomszéddal ez ügyben (nem az a fajta akivel lehetne) akkor így jártunk, semmit sem tehetünk, jól gondoljuk?


2021. ápr. 7. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha hallod az uh.-t ott van gond.
2021. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Hallani biztos nem hallod.

Mi az a nyársaló hely?

2021. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Jegyzőnél tudsz birtokvédelmi eljárást indítani.

Én is érzem az ultrahangos riasztók hangját, baromi kellemetlen.

2021. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha a jegyzönek bejelented, akkor elvileg kötelezhetik arra, hogy ne használja.
2021. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha a jegyző nem segít, akkor csúzlival kilövöd...
2021. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Baromi idegesítő tud lenni valóban. Sok helyen hallom utcáról is az ilyen vakondriasztókat, már az a pár másodperc is szörnyű.
2021. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Utána meg majd arra folyamodik hogy megmérgezi a kóborokat, vagy kilövi őket. Mennyivel jobb egy döglött macska a kertedben...

Nálunk is lövik őket, nem egyszer találtam halottat a teraszomon, rakodóm tetején stb.

2021. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%
Semmi dolgod vele, és hogyha te hallod azt a tartományt, ahol az működik, ott vannak bajok rendesen.
2021. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!