Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Utáltok 4.en lakni ? Nincs...

Utáltok 4.en lakni ? Nincs lift. Negyemeletes

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 16:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most ugrott be, én is laktam ilyen helyen. Nem rémlik, hogy nagyon megterhelő lett volna, pedig abban az időben derékfájós voltam.
2021. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Nézd a jó oldalt. Garantált a napi mozgás, - ami a digitális világban elkényelmesedett emberek számára nagy kincs. Másik szempont: garantáltan nincs, vagy csak nagyon kevés szomszédod van, - ami a legjobb helyzet egy házban, mert nem, vagy csak mérsékelt szinten vagy kénytelen alkalmazkodni bárkihez is. Én is a negyediken lakom, de csak egy alsó szomszédom van, - akitől egy födém választ el, illetve a konyha felől van egy, de az a távolból nem zavar.
2021. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
Attól is függ, mennyit jársz el otthonról. Én pl. reggel elmentem munkába, este vissza, és kb. ennyi. Hétvégén is max. kétszer le, kétszer fel. Szóval ez abszolút nem volt megterhelő. Ha mondjuk a 80 éves nagymamád minden nap meg akar látogatni, akkor érdemes jól átgondolni.
2021. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Miért, talan van valami mozgásszervi betegséged? Egészséges ember megszokja, ha amúgy sportol is mellette, akkor kb. semmi za edzésekhez képest. Ha gondod van a negyedikre lépcsőzéssel, akkor elég gyenge lehet az erőnléted.
2021. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%
Én is 4.-en lakok, van lift, de sokszor inkább lépcsőzök, jót tesz a mozgás.
2021. ápr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Én a 11-en lakok és elég sűrűn elcs.sződik a lift. Szóval, szerintem fogd be :D
2021. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Negyediken lakom, lift nincs. Megszoktam, semmi gondot nem jelent. Mondjuk amikor vettem egy sulyzókészletet, azt vicces volt felhozni, meg az ásványvízről is leszoktam, de egyébként minden szép és jó. Ezen a szinten csak egy szomszéd van, és nincs senki felettem, csak egy üres padlástér, amit pakolásra lehet használni. Szóval nem bántam meg.
2021. ápr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!