Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A lift ajtaja ki tud akadni...

A lift ajtaja ki tud akadni magától vagy valaki ezzel szórakozik?

Figyelt kérdés

A lift ajtó tetején van egy ilyen kitámasztó cucc, amit állati nehéz lezárni.

Az lehet, hogy magától akad ki mindig, vagy inkább valaki szívat 10 emeletnyi lakót?


2021. ápr. 20. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valaki teherliftnek használja, aztán kipakolás után mindig elfelejti a kitámasztót, mert egy trehány bitang dög.
2021. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki tud akadni.
2021. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk olyan is volt már, hogy a külső ajtó túl lassan záródott vissza, és egy ponton megállt, nem zárt rendesen, és akkor persze a lift sem ment, mert a belső automata ajtó csak akkor záródik be, ha a külső ajtó is bezáródik rendesen.
2021. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Nekem az volt a kedvencem, amikor sok dolgot pakoltam be az 5. emeleti panel lakásba.

(Kb 10 kanyarnyi dolgot. Hosszú története, de egyik boltunkat bezártuk és ideiglenes raktár volt a lakás, amiben nem is laktunk)


Kb 3-4. fel-le liftezés után valaki felhívta a liftet a 9. emeletre, majd kiakasztotta a liftet.


Kb 10 perc várakozás után jöttem rá.


Majd ugyan ezt mégegyszer eljátszotta.


Biztosan zavarta a folyamatos lift zaj és a mozgolódás... A lényeg, hogy vannak paszív agresszív parasztok.

2021. ápr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!