Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest, Irhás árok környékén...

Budapest, Irhás árok környékén még mindig előfordulnak vaddisznók?

Figyelt kérdés
Kinéztem ott egy lakást, nagyon tetszik a környék, de nemrég olvastam, hogy pár éve még komoly problémát jelentett a vaddisznók randalírozása. Azóta sikerült kezelni a helyzetet? A háztól kb. 10-15 perces sétára lenne a legközelebbi BKV, úgyhogy nem lenne túl kellemes, ha beléjük botlanék az úton. Pláne mikor már sötét van. Köszönöm előre is a válaszokat.

2021. ápr. 28. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Tanulj meg velük élni, - tanuld meg, hogy mit érdemes megtenned, ha a környezetedben feltűnnek, ill. mit nagyon nem ajánlott! A szemetest tartsd zárt helyen, ha erre módodban áll egy személyben, egyoldalú intézkedéseket tenni. Ne lopakodj! Ne provokáld a vaddisznót, - pl. nem biztos, hogy jó, ha tartós ideig szemezgetsz egy kifejlett kan disznóval. Ne keresgéld és maceráld a kicsinyeiket a párzási időszakot követő időszakban! Van még néhány szabály, de járj utána!
2021. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy mi a teendő találkozás esetén, azzal én is tisztában vagyok... Nem erre irányult a kérdés.
2021. ápr. 28. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Arrafelé volt telkünk, tavaly adtuk el. Mindig is rendszeresen jártak oda vaddisznók, őzek. Szerencsétleneket kiszorítja az élőhelyükről a sok új parcellázás, társasház... Szóval aki ott vesz lakást, készüljön fel, hogy találkozni fog velük! :) Ez van, amikor a hülye ember mindent beépít. Valahol nekik is élni kell.
2021. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez minden, csak nem új társasház. Köszi a választ.
2021. ápr. 29. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!