Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennél, ha primitív, de...

Mit tennél, ha primitív, de gazdag lenne a te szomszédod is?

Figyelt kérdés
A szomszéd ízléstelenebbnél ízléstelenebb bokrokat, lila-piros kombinációban virágokat ültet a házam elé. Ma megkértem szépen, ne tegye. Erre az volt a válasza, hogy ez közterület, és mivel területszépítést hajt végre, így joga van ehhez. Mondtam neki, hogy én sem megyek a háza elé ültetgetni, ezért ő se tegye, inkább a sajátja elé menjen. Erre azt mondta, hogy megveszi a házam előtti közterületet. Ami gáz, hogy én nyírom előttünk a füvet, nem ő, és direkt kivágattam ott minden bozótot, mivel féldomboldal, és nem könnyű ott a fűnyírás. Az ideültetett facsmetéit körberakja kis szemétrevaló kövekkel, mint egy óvodás a homokozóban. A saját kertjében Bambi szobor van. Mi van, ha azt is lehozza elénk?! Nekem ezt nem tetszik. Miért kell nekem alkalmazkodnom hozzá?

2021. máj. 2. 03:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
A lényeg hogy egy gyáva ember vagy aki nem áll ki önmagáért és helyette itt rinyálsz a gyakorin. Tépd ki amit ültetetett és dobd a keritése elé hogy megértse az üzenetet ha a szép szó nem használ.
2021. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Édes Istenem... Legalább elmondtad neki, hogy téged zavarnak a ronda növényei? Lehet, akkor kiszedné. Miért nem ülteti el a saját háza előtt?
2021. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen, el. Sajnos dühösen reagált, mert egyrészt utaltam rá, hogy a szemétnek való kövek odahordása nem tetszik, és nem szeretnék oda bokrokat sem, amivel az ízlését megbántottam, másrészt a hegyoldalnak van egy teteje, amin ő nyírja a füvet, és úgy érzi, totál igazságtalanul, hogy így a domboldal is hozzá tartozik, bár azt NEM ő nyírja, és ki is esik totálra a látóköréből, meg nyilván, ott már szívás a lejtőn fel-le csetleni-botlani a fűnyíróval.Plusz utalt rá, hogy szerinte nekem kéne a dombtetőt is nyírnom. Jó nagy bunkóság, amit mond, mert ő lazán kitolja a fűnyírót a sík területű dombtetőre azért is, mert a házához közelebb esik, és totál egyenes felület, míg én 2 hosszabítóval sem érek el odaáig a házamtól, és tényleg egy szívás a házam előtti részt is, plusz a mellette lévő domboldalt is gondozni. Ja, és nekem nincs fűkaszám, nőként nem is szeretnék azzal szórakozni(pedig edzett vagyok:) - régen volt, de kiszakadt tőből a karom a berántásakor, míg nekik fűkaszájuk is van. Amúgy szerintem most abbahagyta ültetést, mert amit utoljára elénk tett, az totál kiszáradt, csak egy gyümölcsfa maradt, ami nem férne el a kertjében, mert az pici, a dombtetőre, meg ők parkolnak többnyire, akadályozná őket, nyilván.

Köszi mindenkinek a reakciókat!:)

2021. máj. 30. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!