Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha valaki azt állítja hogy...

Ha valaki azt állítja hogy megfigyelik a falujában őt, az paranoia és csak beképzeli, vagy lehet is benne valami?

Figyelt kérdés
Meg hogy nem látják szívesen, szúrós szemekkel néznek rá, autókból is figyelik amikor sétál a falu utcáin. Sokan erre kapásból rávágják hogy paranoiás, üldözési mániás, de biztos az, ha amúgy pár éve tett érte hogy kiutálják a faluból? Mert sokukkal bunkón és ellenségesen viselkedett, kb. 5 éve. Létezik, hogy azóta se szálltak le róla a falubeliek?
2021. máj. 6. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő lehetséges.
2021. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Faluban mindkettő lehetséges.
2021. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hasonló történt évekkel ezelőtt, különböző autókból figyeltek szúrós tekintettel, viszont én nem adtam rá okot.
2021. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is folyton figyelnek, és mindenhol. Nem csak a falumban. Talán azért, mert 207 cm. vagyok.
2021. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát igen, 207 centiméter csak Csernobilban normális :(
2021. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen, velem is ez van.
2021. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én elég sok bunkó és ellenséges embert ismerek, aki ezt úgy nevezi, hogy ő csak őszinte :D ha ilyen volt persze, hogy nem kedvelik, de több éves sztorin szerintem már tovább lép az ember (legalábbis én), ha nem olyan az illető a mai napig. Viszont ha tényleg olyan bunkó, akkor szerintem nem érdekli, hogy kinézik :D
2021. máj. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!