Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Paranoiás lennék?

Paranoiás lennék?

Figyelt kérdés

Tegnap este, sötétben sétáltattam a kutyámat, jött velünk szembe egy srác, és beszólt, hogy pórázt, szájkosarat tegyek a kutyára. Értetlenül néztem rá, mert pórázon volt a kutyám, és nem agresszív, hogy szájkosár kéne rá. Azt hittem csak viccelődik, de aztán visszaszólt, hogy fossál csak, még visszajövök és lelövöm a g_cibe... néztem, ennek mi baja? De nem követett, én meg inkább gyorsan föl is mentem a kutyával. Este, 11 óra körül kapuztak. Fölvettem, nem szólt bele senki. Le is vettem a kaputelefont, hogy nehogy megszólaljon még. Reggel, 6-kor mentem munkába, és a lépcsőház ajtaja tárva nyitva volt, és ki volt támasztva. Nem hiszem hogy lakó volt, mert neki se érdeke hogy nyitva legyen a kapu, ezért van zár rajta. Mit gondoltok, van összefüggés a dolgok között? Nem sok véletlen egybeesés egy kicsit? Vagy én kombinálom túl?


L/23


2019. szept. 6. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Lehet valami elvetemült állat, jobb az ilyennel vigyázni! Nem vagy paranoiás, nyugodj meg.
2019. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen elvetemültek, akiknek az a célja, hogy rád hozzák a frászt, mást nem akarnak elérni. De ahogy látom, sikerült.
2019. szept. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Másfelé sétáltasd a kutyát és lehetőleg ne sötétben, kihalt helyen! Vagy beszéld meg másik kutyással, hogy együtt sétáltattok egy jó ideig.
2019. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak elmebetegek, szóval akár igazad is lehet. Legközelebb ha lenne ilyen, akkor nyugodtan hívd fel a rendőrséget és adj pontos személyleírást és mondd meg, hogy megfenyegetett! Lehet nem csinálnak vele semmit, de hátha egy igazoltatás vagy számonkérés után visszavesz az indokolatlanul nagy pofájából.
2019. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben annyira nem ijednék meg ettől.

Mondjuk esti/éjszakai sétánál alap a gázspray.

Egy ilyen eset után hívhatod a 112-t, és nyugodtan elmondhatod, hogy valaki lelövéssel fenyegetőzött.

2019. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!