Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fővárosban még mindig sok a...

Fővárosban még mindig sok a zombi drogos? Ha igen, merre szoktatok gyakran látni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban (10 éve) láttam sokat, a VIII. kerületben laktam. Manapság ahhoz képest sokkal kevesebbet látok.
2021. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Most már a külső kerületekben is előfordulnak, békés lakótelepeken.
2021. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor 51-es villamossal kellett utaznom (borzalmas volt) voltak egy páran, leginkább a megállókban feküdtek, ültek. Ritkán az 1-es villamos vonalán is láttam párat, ugyanígy a 4-6 vonalán is megállókban és a villamoson.

Külvárosi lakótelepen lakom, itt inkább részegek fordulnak elő nálunk. (3.ker, békási lakótelep)

2021. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
én vidéken lakom
2021. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két évvel ezelőtt a Hős utcai drogosok a Pillangó parkba jártak, tele volt a net az öntudatlanul fetrengő "emberekkel". Mostanában nincs hír róluk, gondolom találtak nyugodtabb helyet.
2021. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vidéken is vannak. Undorító.
2021. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Az az undorító hogy 220 ezerért kellene szívni 3 műszakba a gyárba. Akinek meg van tartozása annak meg még bele is tiltogatnak. Vagy lehet az ember segéd munkás. Napi 10 ezerér robotolhat a melegben, vagy húzhatja az aszfaltot. Aki melózik annak csak napi több ezer a kaja is. Hát elmondom ez kb egy modern rabszolga tartás. Itt van aki soha nem fog 1-ről a kettőre jutni. Na ez az undorító! Aztán csodálkoznak az emberek hogy feladjuk, és jól bebiózunk, miközben reménykedünk abban hogy egyszer csak fájdalom mentesen vége lesz. Itt nincs jövő. Egy ilyen világban, ilyen very hard szinten nincs értelme küzdeni. Ki kell ütni az embernek magát a képből. Ez a leg egyszerűbb.
2021. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Itt egy filozófus drogos :D ezek még undorítóbbak
2021. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

8, Ennek semmi köze nincs a filozófiához :D

De képzeld engem már többször újra élesztettek. Voltam a klinikai halál állapotában.

Tudnák akár filozofálni is :)

Vannak akik a haláltól félnek - meg vagyunk mi akik az élettől. Mi igenis be fogunk drogozni. Be fogjuk lőni magunkat, és bele 💩-unk az egész mindenbe.

Valóban undorító amit művelünk. Na és? Nekünk itt már nincs nagyon veszteni valónk..

De elmondom egyre többen leszünk, mert nagyon sokan most tök fiatalon kezdik - míg ez régen nem egészen így volt. Viszont ahogy kifejtettem a miértjét - ezért a társadalmi rendszer a hibás. Na de nem baj mert megint bejött egy újabb olcsó ható. Megyek is pénzt újítani, azt jól kiütöm magam :D

Viszont most nem BP-en csövezek szóval ne aggódjatok - velem ma nem találkoztok...

2021. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Én szarok rád meg a sikertelen életedre, ahogy az összes többi hozzád hasonlóéra is. De ne az én házam előtt csináld. Menj vissza inkább a fővárosba fetrengeni. Innen húzz a picsába az összes emberalatti, degenerált okoskodó szektatársaddal együtt. Köszipuszi.
2021. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!