Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Téged zavarna, ha lakótársad...

Téged zavarna, ha lakótársad egy ismerőse két hétig nálatok húzná meg magát, viszont kb. csak fürdeni és aludni járnának haza min a ketten, mert egész nap dolgoznak, valamint az ismerős a rezsibe és a bérleti díjba is fizetne bele?

Figyelt kérdés
2021. jún. 27. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Voltam hasonló helyzetben, nem mennék bele újra. Jóval tovább maradt, mint ahogy megbeszéltük, nyílván nem csak aludni volt ott, állandóan foglalta a fürdőt, ha hűtőben is alig hagyott helyet
2021. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor volt ilyen főleg amíg Londonban laktam. Az a zavaró, ha az illető Ott felejti magát és a pár nap meg pár hét elhúzódik rendesen
2021. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Két hét szakmai gyakorlatról van szó, utána megy vissza az egyetemre az illető, ami egy másik városban van, szóval biztos nem ragadna itt. :)
2021. jún. 27. 18:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem mennék bele. Pont azért mondom, mert nem egyszer belementem.


Egyik lakótársam a tulajnak volt haverja.


Eleinte arról volt szó, hogy néha lehet ott aludna, ha ott van dolga, de csak jönne és menne is.


Aztán egyre többször jött az, hogy "felugrik" a lakótársamhoz. Ebből az lett, hogy minden hétvégén, minden szabadnapon, minden hosszúhétvégén ott ette a fene.

2021. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 hét, ha beleszáll a rezsibe, akkor lehet.

Végülis,ha szállóba menne, ott is annyit lenne. A kajáért ugyanúgy fizetne.


A baj, akkor lenne, ha ezt ingyen akarná megkapni.

2021. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Illetve volt egy másik hasonló.


Akkori egyetemi lakótársam, aki egyben szobatárs is volt megbetegedett.

Kórházba került, műteni kellett.


Természetes volt, hogy persze, feljöhet az anyja, párja, ott aludhatnak.


Kikerült a kórházból, elkezdett jobban lenni.

De az anyai látogatások nem szűntek meg, ugyanúgy jött hozzá. Aztán már azt vettem észre, hogy bejelentés nélkül ott vannak vagy tényként közlik, hogy "jönnek".


Hát k..va szar volt.

2021. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele. Eleve már lakótárssal is necces, de ha még odahoz valakit, akit kerülgetni kell és nem 1-2 napról van szó, hanem hetekről. Nem, én biztos hogy nem.
2021. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavarna, furdoszoba plusz egy fo kulonosen.
2021. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát tulajdonképpen 6-18-ig tuti nem lennének otthon, akkor is max 20-20 percre foglalnák be a fürdőt, meg a konyhát egy fél órára, amíg kaját dobnak össze.
2021. jún. 27. 19:32
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig így indul.
2021. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!