Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szégyellni való, hogy erősen...

Szégyellni való, hogy erősen felújítandó házban élek?

Figyelt kérdés

1950-es években épült. A fürdőszobát teljesen fel kell újítani. Erre gyűjtök jelenleg. A szüleimtől örököltem, válás után ide költöztem. Annyira szégyellem, gyermekkoromban sem tudtam senkit áthívni, teljesen le van pusztulva kívül belül. Attól félek, hogy így párkapcsolatom sem lesz. Félek ide hívni bárkit is. Valószínűleg lenézne.

Ti össze jönnétek olyan emberrel aki ilyen körülmények között él? A volt férjemtöl is megkaptam, hogy putri lakó vagyok, pedig 3 évig élt itt, úgy hogy még a rezsibe sem adott.


2021. júl. 1. 10:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
semmi szégyellni való nincs benne.
2021. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas előny egy felújítandó ház birtoklása azzal szemben, akinek semmije sincs, és ide érhetjük az albérletben élőket is, legyen az bármilyen állapotban.

Gyűjteni kell, aztán apránként rendbe rakni.

Egyébként sok mindent kevés pénzből, sok munkával meg lehet csinálni.

2021. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
előző, azért azt jó ha tudod hogy egy erősen felújításra szoruló ház elég nagy átok is lehet, saját ingatlan ide vagy oda. Végtelenségig lehet önteni a pénzt az ilyen házak toldozgatásába, ha nincsenek egyszerre millióid-tízmillióid hogy renováld.
2021. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nyilván meg kell fontolni, hogy a ház inkább való bontásra, vagy felújításra érdemes.

Szégyellni így se úgy se kell egy saját tulajdont, de ha az utóbbi, akkor akár örülni is lehet, hogy van egy saját háza, amit előbb-utóbb otthonossá tehet.

2021. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ma már mindegy.
2021. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mi mindegy?
2021. júl. 2. 01:49
 7/16 moozygoo ***** válasza:
80%
spórolgass, újítgasd fel, ne stresszelj nekem még egy ilyen lakásra sincs jelenleg pénzem
2021. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Tulajdonképpen más választásom nincs.
2021. júl. 2. 18:17
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a lelakott. de én 6 éve 11 éves fiammal, válás után költöztem, egy szintén kb 1950 körül épült 70nm es vályogházba, a költözés napján képzelj el egy cigány putri kiznézetű 2-3 cm es repedések omladozó vakolat, és rohadó kerítés. Gang beépítve rozsdás fémajtó, kitört kis üvegek. Fürdőbe a villany egy hosszabítóval bevezetve, annyi pénzem volt a villanyt vizet megcsináltattam, a költözés napján lett berakva egy wc. nagyszobán ajtó nem volt falak egy méter magasan vizesedve lepotyogva, homok a szoba padlója, konyha semmi, csak a helye, meg egy kisebb szoba oda pakoltunk be, és ott aludtunk. 6 év után rá se ismerni, mindent magam csinálok, már ideszólogattak, az utcabeliek, meg akik látták a házat kívülről. Még mindig van mit csinálni, de sose szégyelltem, mért szégyellném? Az tény párkeresés szempontjából, nem előnyös 53 évesen válás után, még felújítva is a legtöbb nőnek ez kevés. kis kocsi kis ház, a nők bármit mondanak többre vágynak.
2021. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
9 es vagyok, még kifelejtettem az elején lett egy kapcsolatom, ide is jött, de se segítség se rezsi, végül talált magának egy pasit, nem számít, hogy elől ki voltak rohadva a cigitől megbarnult fogai, és 100km re lakott, de nagy háza úszómedence a kertbe, Ez kellett neki, de meg is mondta, ő nem él íjen házban, akkor még a felújítás zajlott , persze lassan egyedül mindent
2021. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!