Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szégyellni való, hogy erősen...

Szégyellni való, hogy erősen felújítandó házban élek?

Figyelt kérdés

1950-es években épült. A fürdőszobát teljesen fel kell újítani. Erre gyűjtök jelenleg. A szüleimtől örököltem, válás után ide költöztem. Annyira szégyellem, gyermekkoromban sem tudtam senkit áthívni, teljesen le van pusztulva kívül belül. Attól félek, hogy így párkapcsolatom sem lesz. Félek ide hívni bárkit is. Valószínűleg lenézne.

Ti össze jönnétek olyan emberrel aki ilyen körülmények között él? A volt férjemtöl is megkaptam, hogy putri lakó vagyok, pedig 3 évig élt itt, úgy hogy még a rezsibe sem adott.


2021. júl. 1. 10:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ezt megosztottad velem.
2021. júl. 3. 21:00
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit, az a lényeg ha valakit találsz az ne a házad szeresse hanem téged, ő majd segít felújítani is, boldogan segít mindenben, és az az igazi öröm.
2021. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És a válasz én összejönnék egy ilyen nővel, és segíteném, ha megszeretem.
2021. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ha 3 évig ott élt egy pasi, és putrinak nevezte a házat. azért 3 év alatt egy férfi sokat tudott volna ott tenni, hogy szebb legyen, még pénz nélkül is .
2021. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ő még a rezsi rá eső részét sem fizette.
2021. júl. 4. 08:31
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Ugy gondolom egy nonek nincs ezen mit szegyellni. Egy ferfinek van. Hiaba van alberletben valaki, ha az normalis akkor a tarsadalmi elvarasokat jobban kielegiti mint egy sajat tulajdonu, rossz allapotu haz.

En is eltem olyan helyen, ahova szegyelltem nem hogy lanyt, havert is hivni. Egy eletre meg tud nyomoritani lelkileg es ro_dtul el tudja tolni az ertekrended a lo masik oldalara, amit soha sem fogsz elerni. De mint irtam, egy no eseteben foleg valas utan, nincs mit szegyellni.

2021. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!