Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Házat szeretnék, felújítandó...

Házat szeretnék, felújítandó jöhetne szóba, tapasztalat nélkül hogyan boldoguljak? Félek az egésztől, de már a lakásoktól rosszul vagyok.

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
Tapasztalat nélkül, félelem, aggodalom mellett, mégis mi a f@sznak akarsz belevágni...!?
2021. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
80%

1-es miert kell egybol lehurrogni? Te mindent az anyamehben tanultal es tapasztaltal meg?


Mindenkepp tajekozodj, ha van ismerosi korodben olyan,aki atesett ezen a proceduran.

Olvasgass utana, rengeteg blog, vlog keszult a temaban.

Ha mas nem erdemes felkerni egy szakit, aki tud benne segiteni.

2021. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mármint miben nincs tapasztalat? Ha nem értesz a dolgokhoz, de van pènzed, mindenre talàlsz embert. Àcsot, burkolót, kőművest stb..
2021. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mert nem elégszek meg egy 50 éves lakással, ilyenbe születtem, és nőttem fel.

Tapasztalatom a vásárlásban nincs, annyit tudok hogy ha teljesen tégla az jobb, minden más statikai dologhoz meg úgy érzem szakember kell.

Festést, villamosságot családon belül megtudnánk oldani.

2021. máj. 3. 21:27
 5/19 anonim válasza:
Ha más nem, erdemes felkerni egy szakit* ( kettes vagyok)
2021. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Így igaz, ahogy a második írja. Jó ismerős, barát, rokon segítségét nem szégyen kérni, de ha ilyen nincs, rengeteg videó van fent már a neten, hogy mit hogyan kell csinálni. Ami pedig nehezebb, veszélyesebb meló, érdemes szakemberre bízni, nehogy baj legyen belőle.

De ne aggódj, vágj bele nyugodtan, ez ne hátráltasson! Biztos vagyok benne, hogy belejössz és segítséget is jó eséllyel tudsz kérni ismerősöktől.

2021. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%

Kedves #2! (#1 vagyok...)


Senki nem "hurrogta" le. Arra voltam mindössze kíváncsi, hogy ha minden jel arra mutat, hogy nagyon nagy kétségekkel járna belekezdeni, egyenesen fél tőle a Kérdező elmondása szerint, akkor mi a Julcsa néni térdekalácsa kényszeríti bele!?

2021. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A vàsàrlàs menete adni fogja magát, nézz körbe, nézz meg többet is, hogy legyen viszonyítàsi alapod, mennyièrt milyet kapsz. Jól nézd meg milyen àllapotban van. Milyen a tető, milyen a fal, vizesedik e, penèszedik e. Te tudod, hogy mennyi a kereted, mennyire fér bele a felújítàs. Van aki egy ablak cserèt vàllal csak, van aki komlett tető cserèt is bevàllal. Az àrak ettől vàltoznak, milyen rèszen van, és milyen àllapotban
2021. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#7

Félelem amiatt van bennem hogy szar házat veszek, eltitkolják ezt, és nem hogy árában eltudnám adni, jóformán belebuknék, amiből nem tudnék felállni és oda a beletett pénz.

2021. máj. 3. 21:43
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Tudom, és teljesen megértelek. Éppen ezért nem értem hogy mi késztet arra hogy belefogj. Nagyon magas a kockázat.
2021. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!