Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennétek, ha egy reggel...

Mit tennétek, ha egy reggel idegen helyen/országban ébrednétek?

Figyelt kérdés
Ha olyan helyen ébrednél, ami nem tudod hol van, és idegen emberek vannak, akik nem beszélnek angolul sem. Telefon sincs nálad. Hogy próbálnád kideríteni, hol vagy? Hogy próbálnál segítséget kérni, hazajutni?

2021. júl. 9. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Örülnék hogy nem ebben az undorító országban lennék.
2021. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresnek egy szallodat ahol tuti beszelnek angolul es ott kideritenem hol vagyok, az ott levo turistaktol/recepciostol segitseget kernek megkeresni a magyar konzulatust es a tobbbbbbbi
2021. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan sokkot kapnék.

De most el is raboltak volna? Hogy értve? Szabadon elsétálhatnék és nem is keresnek akik elraboltak? Mert akkor azért ha mászkálhatnék be lehetne lőni hol vagyok. Utàna eljutnék valahogy a rendőrségre és kérnék segítséget. Egyébként nem csak angolul beszélek.

2021. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első gondolatom az lenne, hogy hogyan kerültem oda.

Egy volt kollégám mesélt olyat, hogy volt ivászat után olyan filmszakadása, hogy másik településen ébredt fel, mint ahol elaludt, és nem emlékszik, hogyan történt, de én mondjuk nem szoktam annyit inni.

2021. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mármint hogy érted, hogy idegen helyen kelni? Felkelek valahol máshol, és szabadon járkálhatok? Akkor nyilván szétnéznék a környéken, megnézném a feliratokat az üzleteken, én az írásjelek, szófoszlányok alapján eldönteném, miféle országban lehetek először is, aztán próbálnék megállítani egy járókelőt. Ha tényleg 0 angol, német, francia stb... Tehát semmi ilyesmi európai nyelv, akkor annyit kérdeznék hogy "telefon" mellé mutatnám hogy 🤙🏼👂🏼 ebből szerintem értenék, hogy szeretném ha picit odaadnák a telefonjukat. Addig csinálnám, ami valaki oda nem adja, mert sok választásom nem lenne. 21 éves lányként normális kinézettel, valaki tuti megtenné előbb-utóbb.

Ha pedig túszként kelnék máshol, nyilván együttműködnék, mert akkor jobb választásom nem lenne, pláne nem idegen helyen egyedül

2021. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék röviden
2021. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Activity. Nem nehéz. Mutogatással is meg lehet beszélni mindent.


Amúgy ha ilyet akarsz játszani, akkor javaslom a geoguessr-t. Napi egy játék ongyenes, de a havidíj is valahogy 1000 ft alatt van. Google utcaképből táplálkozik.

2021. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először lehet, hogy a legrosszabbra gondolnék, de mindenképp megijednék. Utána próbálnám felmérni, hogy milyen nyelvet beszélnek körülöttem, hátha össze tudom rakni, hogy hol is vagyok.

Utána keresnék egy információs irodát, ha nem beszélnek angolul, akkor én is az activity -hez fordulnék. Felvenném az otthoniakkal a kapcsolatot, közben meg felfedezném a helyet :D

2021. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!