Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezért miért haragudhatott meg...

Ezért miért haragudhatott meg rám a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta tetszett neki egy pasi, de mindig elkerülték valamiért egymást. Volt, hogy mással látta a srácot, nem tudta, hogy mi van közöttük, rossz napja lett, elmesélte nekem, én meg mindig mondtam neki, hogy felejtse el, keressen mást, meg ne akadjon ki, ha mással látja, mert semmi közr nincs a pasihoz, nincsenek együtt. Egy ideig még lezajlott mondog ugyanaz a beszélgetés, majd soha többet nem említette nekem, hogy érez-e valamit iránta vagy sem. Gondoltam elfelejtette. Majd egyszercsak vissza se írt már a csaj, rá olyan 3 hónapra feltett egy képet a sráccal, tehát együtt vannak.

Ezért viselkedne ilyen furán, mert le akartam beszélni róla, hogy hagyja, miközben ő mindig mondta, hogy az a srác az igazi.


2018. máj. 17. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragudott meg, csak most a srác a fontosabb. Addig jó voltál, míg volt kinek kibeszélni a gyötrődéseit. Most hogy egyenesben van, háttérbe szorultál. Ennyi.
2018. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 1-2 évben nem sokat mesélt magáról, bármikor kérdeztem, hogy mi a helyzet a férfiakkal, annyit mondott, hogy semmi. Sokszor mondta, hogy mivel államvizsga előtt áll, nincs ideje órákat telefonálgatni velem, írjam le neki, amit mondani akarok, és majd válaszol. A végén mikor kérdeztem, hogy mikor hívhatnám, már nem írt vissza. Ami nekem szintén fura, hogy 1-2 órája nincs a barátnőjére? Mindig mondtam, hogy annyi mindent akarok mesélni neki, ő meg azt mondta, hogy vele szinte semmi rendkívüli nem történt.
2018. máj. 17. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát sajnos a legtöbb barátság így ér véget. Nem akarja egyformán mindkét fél ápolni a kapcsolatot, valamelyiknek a másik már nem fontos, van helyette fontosabb.

Én is így jártam már többször.

2018. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!