Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mivel lehet kivédeni a betörőket?

Mivel lehet kivédeni a betörőket?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel betörtek hozzánk, elvittek pár cuccot, más tárgyakat meg szétvertek.


A rendőrségen jelentettük, a rendőrök névre pontosan meg tudták mondani, kik az elkövetők, mostanában nagyon sok bejelentést kaptak velük kapcsolatban.


Azonban azt is mondták, hogy kiskorúak, ezért konkrétan semmit nem tehetnek ellenük, mert védi őket a törvény.


Azt is elmondták, hogy ahol egyszer voltak, oda rendszeresen visszajárnak, ezért valami olyasmire gondoltam, ami ártana nekik.


A kerítésen másznak be, a kerítés tövébe és mellé valami szögeket, éles vasat, vagy valami csapdát kéne rakni, ami a sötétben hirtelen érné őket, de fogalmam sincs mi az, ami igazán megleckéztetné őket, és elvenné a kedvüket, hogy újra hozzánk jöjjenek.


Legszívesebben agyon csapnám őket, ha rajta kapnám, de akkor meg engem csuknak le.


Bárkinek bármi ötlet?

Minél kíméletlenebb, annál jobb.



2021. júl. 21. 21:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Riasztó vagy mozgásérzékelő lámpa.Nekünk mozgásérzékelő van meg kamera ami bár nem igazi de teljesen úgy néz ki.Azóta nem törtek be.Bár nagyon dühitő de szerintem ne állj le velük a végén még tényleg neked vagy nektek esik bántódásotok.
2021. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erős a sanda gyanú, hogy ezek valszeg C-kölykök.
2021. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Argentín dog. Garantáltan a közelébe nem néznek az ingatlannak.
2021. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%

Akármelyik kutyát hatástalanítják egy paprika-sprayvel, én is már fújtam le, mikor nekem támadt.

#8voltam.

2021. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
79%

Attól még lehet, hogy a kutya léte eleve elriasztja őket. Inkább be kell tanítani a kutyát, hogy ne fogadjon el idegentől kaját, talált kaját ne egye meg. Ja, és ha van rá keret, két kutya.

Szúrós, tüskés sövény a kerítés mellé. Ne hagyj a kertben semmit. Mozgásérzékelő lámpa, kamera jó ötlet.

2021. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!