Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csendháborítást jelentettem,...

Csendháborítást jelentettem, mennyi idő után jön a rendőrség?

Figyelt kérdés
Lakóhelyemnél hatalmas garázsbuli van. Több mint egy órája bejelentettem a rendőrségen, azt mondták hogy továbbítják. Mikorra várható, hogy megjelenik a rendőrség rendet tenni? Vagy ne is számítsak ilyen "piti ügy" esetén ilyesmire?

2021. júl. 23. 23:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer hívtam ki őket, akkor fél óra volt, de mikor bekanyarodtak az utcába kuss lett rögtön kiszúrták a rendőrautót. akkor rögtön hívtam , és mondtam jöjjenek vissza fényszóró nélkül. a diszpécser gyors volt az utca végén kikapcsolták, és megfordultak, a zene újra bömbölt. fél óráig ott voltak, mikor elmentek, bosszúból nyomták még 10 percig, tovább nem merték. Az ilyen taplókkal nem lehet szépen beszélni, ha értelmes lenne eleve, nem csinálnának ilyet
2021. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen amúgy. Ilyenekkel nem lehet kulturáltan beszélni, ha lemész dumálni velük, félő hogy elcsattan egy pár pofon, főleg ha mindenki atomrészeg és agresszív is (ahogy jelen esetben is volt). Szerintem ilyenkor a "szakembert" kell hívni, aki tényleg rendet is tud tenni. Itt is volt egy 10 perces bosszú zenélés, miután elmentek a rendőrök, aztán leléptek és azóta se jártak a buligarázsban.
2021. júl. 26. 23:37
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen akik kulturált beszédről prédikálnak, nem akadtak össze még igazi taplókkal.
2021. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!