Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normálisabb falvak ahol nem...

Normálisabb falvak ahol nem bunkók?

Figyelt kérdés

Házat szeretnék venni, de városon túl drágák ezért falvakban néznék.

Milyen normálisabb falvak vannak, ahol nem utálják az újonnan betelepülőket? Ahol nem bámul mindenki mint a birka, hanem a saját dolgukkal foglalkoznak, a szomszéd pedig nem hiszi azt hogy az én házam is az övé, mert ő "őslakos" és alapból több joga van mindenhez mint nekem?

(eddig sajnos ilyen tapasztalataim voltak falun)

Főleg Borsodban keresek, de Heves, Hajdú-Bihar megyék is szóba jöhetnek.


2021. júl. 31. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindehol lesznek bunkó emberek kinek ezért kinek azért.


Zagyvaszántó, Apc,Petőfibánya

2021. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ezt jól leírtad, tényleg ez van a legtöbb faluban, az én szomszédom is úgy járkál a kertünkben néha, mintha az övé lenne. 30 éve van a szomszédban, én csak 1.5 éve vagyok itt.
2021. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Hát ezt így nehéz megmondani..én egy olyan faluban élek ahol mindenki leszar mindenkit,max köszönünk egymásnak aztán ennyi (itt is pletykálnak azért de kit érdekel)...meg amúgy is kevesen vagyunk...sajnos ez a hely nem opció nálad a leírtak alapján.


Amúgy nem kell félni ha te nem b..ogatod a többi embert ők sem nagyon fognak,bárhova is mész.

2021. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
A munkám miatt járom az országot immárom 24 éve és én is azon a véleményen vagyok, hogy mindenhol lesz legalább egy idegesítő, bunkó ember.
2021. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem inkább húzzál vissza pestre, mindenki jobban jár
2021. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Nincs olyan hely ahol nem lesz bunkó ember. Amikor költöztünk amúgy nem találkoztunk ilyennel, nem néztek ki mert újak voltunk. Szerencse kérdése az egész. Amúgy ház nézés során figyeld a szomszédot, egy rossz szomszéd mindent tönkre tud tenni
2021. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Azért néznek úgy az újonnan betelepülőkre, mert aztán ők nem tudnak beilleszkedni, és mindenem kárognak. Holott ha vki kiköltözik falura, akkor igenis alkalmazkodni kell az ottani szokasokhoz.
2021. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#1

Aaaapc? :) Apc nagyon "sötét" hely...

Zagyvaszántó és Petőfibánya oké.

2021. aug. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!