Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon ciki ha valaki nem él...

Nagyon ciki ha valaki nem él szép, modern házban? Ti milyen házban éltek?

Figyelt kérdés

Még anyukámmal élek. Nagyon csúnya a házunk. Nem szeretnék rá költeni, mert a saját lakásomra spórolok. Csak az én szobám van felúítva, hogy ne érezzem rosszul magam.


Minden vágyam, hogy egy gyönyörű, kicsi, de modern lakást vegyek. Akár hitelre is...de még egy kicsit gyűjtögetek.


Ti milyen házban éltek? Modern, nagyon régi, vagy felújítandó, de azért még nem vészes?


21L


2021. júl. 31. 21:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb addig várni míg ténylegesen megengedheted magadnak azt az életstílust amit akarsz.


Hiszen ha már 20 évesen megveszed hitelre a 400 ezres legujabb Iphonet és mondjuk felújítod a lakást, akkor lehet egy picit megnöveled az életminőséged, de anyagilag a földbe tunkolod magad és soha nem jutsz el oda ahova amúgy eljutottál volna.


Tehát szerintem hagyd, majd akkor foglalkozz vele amikor megtudod magadnak engedni.

2021. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!