Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Piás balhés szomszéddal mit...

Piás balhés szomszéddal mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Kb fél éve költözött a szomszédba albérletbe, pleknis józsiként ismerik sokan, alkoholista, segélyekből meg a családjából élő ember. Eleinte még nem volt annyira gázos, lejárt a kocsmába, általában reggeltől estig ott volt, gáz mostanában van vele amióta hazahordja a piát. Múltkor például full részegen összetörte a lépcsőházban a boros meg sörös üvegeit, majd elkezdett ordibálni szó szerint hogy "szét lesz bszva az a bzi", majd csapkodott még ott valamit. Mondtam neki hogy takartsa össze, azt mondta majd, másnap a 88 éves szomszéd néni takaritotta fel, mintha semmi nem történt volna úgy csinált. Másik az volt hogy behozta a lépcsőházba a piás haverjait, ott ittak és dohányoztak (nem értem miért nem mentek be a lakásba), hangoskodtak, reggelre meg kb 30 csikk volt mindenhol szétdobálva, azt meg én takaritottam munka után. Nagyon sok ilyen tudnék mesélni, mindig csinál valamit. Szinten, sőt még alattunk lévőknek is elege van belőle, sokszor hajnalig szól a zene és nem tudnak aludni. Rendőrt nem tudom hivhatok-e, lenne értelme? Sokszor semmit se tesznek. Albérlő meg nem tud lépni mert kell neki a pénz, de ő is panaszkodik. Nem fürdik, wc-re se nagyon jár ki, elvileg 2l-es boros üvegekbe csinálja a dolgát, és több hét után önti ki, és mivel nem szellőztet keveredik ez a hullaszag.

2021. aug. 18. 16:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Bocs hogy csak most írok.

Képviselőhöz fordulunk, mert a rendőrség nem segít semmiben.

Múltkor a szomszéd néni rendőrt hívott mert szokásosan balhézott, jegyzőkönyv volt csak és elmentek, semmit se tettek. Utána meg ez a barom elkezdte verni a szomszéd ajtaját, meg ordítva fenyegetőzött, hogy "te vén krva meghalsz". Összefogunk mert másképp nem hiszem hogy menne. Kicsit para lesz kirakatni mert félünk a haverjai miatt, elég komoly emberekkel mozog, nem akarok balhét, de hát muszáj.

2021. aug. 21. 11:58
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kellene a jegyzőhöz menni. Utána már a rendőrség is tudna cselekedni.
2021. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha veri az ajtót, visaszahívni a zsernyákokat.
2021. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2022. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!