Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen gyomoridegem előre már a szomszéd miatt?

Figyelt kérdés
Főleg a nő miatt, aki hol ott van, hol nem. Elvileg már nincs egyutt a férjével, de a közös gyerek miatt többször van itt. Már a hangjától rosszul vagyok, mindig azon filozok, hogy csak ne legyen otthon, ha meglatom a kocsiját, elkap a gyomorideg. Minden nagyon hangos, amit csinál múltkor csumara feltekerve hallgatta a rádiót, ordibal a gyerekkel, a pasival, halljuk ha jön, ha megy. A gyereke is folyton visítozik, mint akit erőszakolnak. Tök jó lenne otthon, ha ez a nő és a gyereke eltűnnének innen. De hogy zárjam ki őket az életemből? Költözni nem akarok ilyen senkik miatt. Beszélni nme lehet a nővel mert primitív, már nem is köszön senkinek.
2021. aug. 19. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Hasonló a helyzet, két problémás ember is van a lépcsőházban, az egyik asszony egyszerűen annyira ostoba és primitív.


Reménykedem hogy bérlő, nem tulajdonos és egyszer csak lelép.


A másik férfinak meg egyre több rendőrségi ügye van. Bízom benne, hogy felszívódik az is.


Ijesztő ilyen emberekkel egy házban élni.

2021. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Hívhatsz rendőrt ha ahogy mondod úgy visít a gyerek, mintha éppen "erőszakolnák".


Megharagszik a nő de lehetséges, hogy változik valami. Lehet, hogy a gyámügy átveszi az ügyet, mert a gyerek nyilván nem a legegészségesebb körülmények között nő fel.

2021. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A gyámügyre már gondoltam.. A gyerek az udvaron a medencében konkrétan olyan vízben fürdik ami két hete nem lett cserélve közben nagy szél és vihar is volt esővel, ha és nincs letakarva se.. Nem is értem hogy engedik a szülei abba bele enni.
2021. aug. 19. 15:31
 4/13 A kérdező kommentje:
*belemenni
2021. aug. 19. 15:31
 5/13 anonim ***** válasza:
17%

Miért tűnne el onnan, ha ott lakik? Szerinted te döntöd el, ki lakhat a szomszédodban? Hát nagyon nem.

Azt döntöd el, hogy te hol akarsz lakni. Te ott akarsz, és eszedben sincs elmenni. Akkor tűrjed.

Idegességre igyál citromfűteát.

2021. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5ös kár volt megnyitnod is a kérdést. :D
2021. aug. 19. 15:40
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos igaza van kérdező. Én nekem is tűrnöm kell, remélhetőleg minden idiótát meg lehet szokni, csak kell hozzá pár hónap vagy év :).
2021. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom megszokni utálom a nőt..
2021. aug. 19. 17:13
 9/13 anonim ***** válasza:
nem szabad foglalkozni vele...közel van?
2021. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Az én szomszédom is ilyen volt, szerencsére már költözik....



Nem sikerült megszeretnem őt.


Ez a nő konkrétan beordibált mikor kint ültem a saját erkélyemen. Azt hitte, hogy összejöttem a férjével. Totál dilis volt szegény. :/

2021. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!