Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Facebook poszt törlése mennyir...

Facebook poszt törlése mennyire számít jogosnak/elfogadhatónak, azzal az indokkal, hogy "túl sokan jelentették"?

Figyelt kérdés

Az egyik XY városban láttam csoportról van szó, moderátorral. A posztban egy villamos balesetről szerepelt egy fotó (egy figyelmetlen autós fordult a villamos elé), hogy a posztoló látta, hogy ez történt, (+ tájékoztatás, hogy ahol történt ott fennakadás várható, stb.), és hogy azért tette fel a képet a csoportba ahová egyébként moderátori jóváhagyással kerülnek ki posztok - tehát egyszer már jóvá lett hagyva. Pár óra múlva törölték a posztot, a posztoló megkérdezte újabb posztban, hogy miért lett törölve, az admin pedig indoklásnak csak ennyit írt: "Túl sokan jelentették."

Nem az én posztom volt, így nem érintett meg különösebben, csak számomra olyan furcsa, hogy ez amolyan szubjektív indok, amiből nem következik egyértelműen, hogy a bejegyzés problémás/nincs helye a csoprotban (én pl. ilyen indokokat tartok elfogadhatónak, hogy "személyiségi jogokat sértett", "személyeskedés", "provokatív poszt" "nem a csoport témájának megfelelő poszt", stb- ezek pl. ugye mind-mind jogos indokok egy poszt törlésére). Csak kíváncsiságból teszem fel, hogy mit gondoltok, elfogadható indok egy bejegyzés törlésére mindössze annyi, hogy túl sok ember jelentette a posztot? Mi a véleményetek róla?

(U.i.:Mivel városban látott dolgokról szól az a csoport is, azért ez a kategória)



2021. aug. 24. 18:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!