Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire jó hely Kaposvár?

Mennyire jó hely Kaposvár?

Figyelt kérdés
Érdekelne, aki ott vagy a környéken lakik, mit érdemes tudni a városról,? Milyenek ott az emberek? Illetve melyik az a része ahol érdemes lakni?
2021. szept. 4. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Maga a város elég jó, nincsenek nagy távolságok, minden van ami kell,nem túl nagy és szerintem elég élhető kis hely. Jó csajok vannak amúgy ott, viszont az emberek elég nagy tahók... És ha nagy városhoz vagy szokva lehet hamar ráunsz erre.


Össze vetve elég jó hely csak sok a köcsög :d 30 km re lakók tőle elég sokszor megyek oda.

2021. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
77%

En most voltam ott elsonek es utoljara.

Egy nagy rakat xar, hetkoznap nyar kozepen este kilenckor meghal kb minden.

Rengeteg a c.ny, arc es viselkedes alapjan pedig a feher fiatalsag is asszimilalodott az atlaghoz.

Ostoba, primitiv arcu emberekkel talalkoztam kb mindenhol.

Tenyleg minden rossz indulat nelkul mondom, szamomra elhetetlen a varos.

Elegge poszt-szoci kinezete van, az emberek java meg turhonek nezett ki.


A moziban viszont a legfinomabb popcornt ettem, ever.

2021. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Véleményem szerint Magyarország egyik legszebb városa, rengeteget szépült az utóbbi 5 évben.

Főtere Európai díjat kapott, az elmúlt héten meg az újonnan kapott Vaszary okos park kapott első helyezést, indul a nemzetközi versenyen is.

2021. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Menekül onnan mindenki, alacsony az életszínvonal, az átlaghoz képest alacsony bér, az infrastruktúra kritikán aluli és az utak minősége gyalázatos.

Kevés a szórakozási lehetőség, és azok többsége sem képvisel túl jó színvonalat.

Az emberek eléggé pesszimisták, bunkók errefelé és elég zártak mindenféle ismerkedésre, már ha ismeretlenekről van szó.


Amúgy a 2-es jó írta, az 1-est meg nem értem. 20 éve Kaposváron lakok de pozitív dolgot nem tudok megemlíteni, a tömegközlekedés is nagy 0, a városban sok a dugó annak ellenére hogy nem nagy városról beszélünk.

Munkahely nem nagyon van... 1 egyetemük van ahol büfészakok vannak.

Szóval semmiképpen sem ajánlom.


Ja igen van 1 szép főutca, de ennyi.

2021. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2021. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!