Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol nőttél fel és hol élnél...

Hol nőttél fel és hol élnél inkább?

Figyelt kérdés
2021. szept. 7. 19:35
A kérdező szavazást indított:
Faluban nőttem fel,és falun,kisvárosban élnék
Falun nőttem fel,de nagyvárosban szeretnék élni
Nagyvárosban nőttem fel,és így is élnék
Nagyvárosban nőttem fel,de falun,vidéken élnék
Kisvárosban éltem,de nagyvárosba mennék
Kisvárosban éltem,így is élnék
50 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kisvárosban nőttem fel, majd éltem nagyvárosban. Most nagyváros elővárosában élek, ez ötvözi a kettő előnyeit.
2021. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Településfüggő. Kisváros is lehet fullos, de sz..r is.

Én kisvárosi vagyok, de vagy a főváros/megyeváros vagy hasonló berendezkedésű kisvárossal is megelégednék.

2021. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Metionin ***** válasza:
79%
Kisvárosban nőttem fel a semmi közepén, mindentől messze. Legszívesebben kisvárosban élnék de agglomerációban.
2021. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kisvárosban élte, majd nagyvárosba költöztem, majd onnan is nagyvárosban kezdtem el élni, és maradnék.
2021. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy 3ezres településen nőttem fel, sajnos így 34 évesen is itt rohadok, pedig mindig is utáltam! Jóónagyvárosban élnék szívesen!
2021. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Faluban nőttem fel,20 évesen költöztem kisvárosba,de ez is olyan mint egy falu,van egy bolt,egy posta,doki,egy suli minden,és annyi.10 évig tartott gyűjteni plusz hitellel nagyvárosba költözni végre,de majd megőrültem itt.a gyerekemnek volt egy játszótér,de mindig üres.rájöttem,hogy szegényes gyerekkorom volt.pestre én sem mennék,de én nem tudom megérteni,miért szeretik ennyien a falut,vidéket.
2021. szept. 8. 02:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Kisvárosban nőttem fel, falun élnék (és élek is jelenleg).
2021. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#6

Egyszerű: nekem pl. pozitívum, hogy falun "nem történik semmi". Laktam a fővárosban, nekem csak taszító volt az állandó rohanás, nyüzsgés, zaj.

2021. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A Moszkva tertol par meterre nottem fel. Az ablakbol lehetett latni a 4-6-os villamost.


Jelenleg egy parezer fos falu vegen elek, Azsiaban.



37F incel

2021. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kisvárosban élek(15000 fő),szerintem ez egy jó átmenet nagyváros és falu között.Szívem szerint én egy 50-100ezres városban laknék legszívesebben mert az már elég nagy hogy szinte minden szolgáltatás helyben legyen,elegendő munkalehetőséggel de nem az a nagy világváros,forgatag érzés mint Budapest ahol tényleg mindenhol rengetegen vannak ami sok lehet egy idő után.
2021. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!